Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon halk az autóm, így nem...

Nagyon halk az autóm, így nem hallani, amikor beindul, és nem is érezni semmit, abból tudom, hogy elindult, hogy kerreg egyet, vagyis ráindítottam. Mennyi idő alatt, és mi megy tönkre rajta?

Figyelt kérdés
Motor,beindít halk
2018. okt. 13. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Na ez nap kérdése gyanús.

- milyen autó

- milyen motorral

- melyik modell verzió (évjárat)


Én speciel örülnék ha nem végig kerregne az autóm (dízel) hanem csak suhanna szép csendben (hibrid-benzines).

2018. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fordulatszám mérő nincs benne.

Járó motorra bem kellene ráinditani, előbb-utóbb kinyirod az önindítót, ledarálod a fogaskereket

2018. okt. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az önindítót fogod szétcseszni.


Egyébként annyi az egész, hogy ránézel a műszerfalra.

Ha a fordulatszámmérő nem 0-n van, nem világít a piros akku és az olaj szimbólum, akkor biztosan jár a motor.

2018. okt. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jézusom ne indíts rá duplán. Vagy ránézel a fordulatszám mérőre, vagy üresben nyomsz egy kis gáz és hallod, hogy bőg a motor.
2018. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ó te szegény... Vegyél dízel! De addig meg nézz rá a fordulatszámmérőre mielőtt indítasz.
2018. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fordulatszám mérő nincs.Nem duplán indítok rá,egyszer szoktam indítani,akkor hagyom abba az indítást,mikor ezt a hangot kiadja,de ha előbb hagyom abba,akkor meg nem indul el.Ilyennel még nem találkoztam soha,nem tudom mi a fene lehet,hogyan kell beindítani rendesen.Olyan hangja lesz,mintha szívna valamit.
2018. okt. 13. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Már megbocsáss, de te vagy süket vagy, vagy hüje, esetleg mindkettő.
2018. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamennyi hangjának kell hogy legyen ha jár a motor!Lehet hogy csak bent ülve nem hallod!Picit nyisd meg a melletted levő ablakot és fülelj mikor indítod,valamint nézd a müszerfalat:amint kialszik a töltés és az olajnyomás lámpái,jó eséllyel már beindult!
2018. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell hülyének nézni a kérdezőt, lehet előtte hangos autója volt.


Nekem pl. a saját autóm egy öreg dízel merci ami úgy csörög mint egy traktor amikor beindítom.

(Szoktak is neki örülni a panel alatt télen amikor melegítem 2-3 percet.)


Céges autó egy újabb benzines opel, aminek 0 hangja van alapjáraton (is).

Na meg az öreg dízel merci motorja rázza az egész kasztnit, itt meg sem moccan semmit :)


Nekem is idő kellett amíg megszoktam, jó párszor rá akartam indítani annyira megszoktam az öreg mercit :)


Mellesleg én brutálisan utálom, hogy nulla hangja van az autónak alapjáraton és olyan 30-40km/h-ig még lehúzott ablakoknál is!

2018. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!