Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor beülök az autóba halk...

Amikor beülök az autóba halk recsegést hallok, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A lengéscsillapító hallatja ezt a hangot? Ha igen, akkor miért?Talán megérett a cserére?A hang alapján olyan, mintha egy öreg rugó nyomódna össze.Elég szolíd(halk) hang, de simán kivehető, mikor beülök a vezető ülésre, vagy bárki beül az autóba. De azt megjegyezném, hogy ezt csak "hidegen" produkálja, szóval csak akkor, ha mondjuk 1 napja nem használtuk, és beülök, de 5-6 ki-be szállás után eltűnik ez a hang.
2018. okt. 1. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kézifék be van eközben húzva?
2018. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, be van húzva.
2018. okt. 2. 00:38
 3/6 Herceg21 válasza:
Akkor ezért hallod. Ahogy beülsz a kézifék enged de mégis tartja a kocsi súlyát. Ám a kézifék engedése miatt súrlódás lép fel és azt hallod.
2018. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2018. okt. 2. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen-igen. Erre tippeltem én is, ezért kérdeztem. Próbáld ki sík úton, ha nincs behúzva a kézifék! Akkor elvileg nem hallod ezt a hangot.
2018. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt sík terepen próbáltam egyébként.
2018. okt. 8. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!