Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Terepjárók, SUV-ok (Nissan,...

Terepjárók, SUV-ok (Nissan, Dacia, Peugeot, Cruiserek, Roverek, Rangerek stb stb stb)?

Figyelt kérdés
Ki milyen típust választott, miért azt és milyen autót vett, mennyit költött rá, az eddigi tapasztalatai szerint megérte? Pro contra. Az egymás véleményét való szidalmazását mellőzzétek pls. A kérdés oka csak annyi hogy tetszenek az ilyen típusú autók (a mostani SUV "őrülettől" teljesen függetlenül) és szeretnék megismerni párat a használók szemszögéből is. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. okt. 13. 08:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Igen, van egy konkrét véleményem a SUVokról és a SUV vezetőkről, ami most is beigazolódott általad. És ezt nyíltan vállalom is. Azért vagyok ellenük, mert a legtöbben hozzá nem értő, vezetni nem tudó emberek, és valójában ezek a sofőrök jelentenek veszélyt a többiekre, mert övék a nagy magas nehéz biztonságos dög, és ők mindenkit le akarnak tolni. Nyugodtan elküldhet ezért az anyámba mindegyik, de a szájukba én fogok belelépni, ha kihajtanak elém, vagy ha beleállnak a seggembe az autópályán, vagy ha a vezetni nem tudásukból kifolyólag összetörik az autómat a parkolóban. Merthogy ezt látom, a SUV-osok a jelenkor új BMW-sei. És annak ellenére, hogy az én autóm a legtöbb ilyen SUVtól sokkal erősebb, nem én tolom a népet az autópályán a belsősávban reflektort villogtatva mint egy idegbeteg, hanem az ilyen 1.6-os sz*rokat nyektetik 5 ezres fordulaton 160-al, aminek se a fékje, se a futóműve nincs felkészítve nagy sebességen való viselkedéshez, akkor áruld el kérlek, ki veszélyezteti jobban a drágalátos családodat? Vagy ott van a Volvo-s tulaj aki ráhajtott a betonozásra, aztán amikor rendőrt hívtak lelépett. Vagy a motoros baleset ahol a buszsávra hajtott ki index és hátranézés nélkül egy Toyota SUV sofőr. Az az eset egy életet követelt. Természetesen akinek nem inge ne vegye magára.


" Én miért nem szólok le szerinted senkit? "


Komolyan van pofád ezt leírni azután hogy azzal nyitottál


" Az előző, Dustert fikázó hozzászóló, gondolom ócska BMW párti."


A kérdésre visszatérve pedig leírtam a jó tulajdonságait is annak a világbajnok Dusternek, az hogy te nem tudod elfogadni a hibáit, az a te bajod.


Én szeretek véleményt cserélni, sőt normális keretek közt vitázni is, mert érdekes és tanulságos tud lenni a másik szemszöge, de ne haragudj meg, amilyen hülyeségeket írsz, meg később saját magadnak mondasz ellent, ezen csak nevetni tudok :)

2018. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Najólvan kis dühös ember, neked van igazad, minden SUV szr, minden SUV-os bunkó (ja és persze én is). Most ettől jobban érzed magad? Engem más dolgok tesznek boldoggá és lehet téged is, de úgylátom, hogy elhatalmasodott rajtad a frusztráltság (ez már az első hsz-edből is világosan látszik). Lehet, hogy változtatnod kellene az életeden, talán akkor kevésbé lennél ilyen dühös a világra 😏
2018. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Igen nagyon dühös vagyok, legközelebb amikor kanyargok valamelyik hegyi szerpentinen és gangolom a sportautómat majd telesírom a tenyeremet hogy most egy új Dusterben is rohadhatnék a dugóban valahol :( :( :(


Bezzeg Mr. Zen temploma milyen kiegyensúlyozott, Dusterje is van, iPhoneja is. Mit kívánhat többet az ember?


:D

2018. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Hmm elég szépen eltértünk a kérdésemtől 😁
2018. okt. 20. 07:35
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen autó az amelyik terepre való de nem kérnek hozza vonóhorgot...
2019. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!