Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti phantom f12 kipufogó...

Zajdelp kérdése:

Malaguti phantom f12 kipufogó csere ótta lasan megy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
malaguti f12-esemem le cseréltem a kipufogót mert nagyon hangos volt elöte ment a motor 100 al most meg meg ál a mutató 65 nél cseréltem rugót pirosra görgőt meg 6 gramosra és akármit csinálok nem megy gyorsaban kiváncsiságból visza raktam a régi pufót és mint a gojó tudnátok segiteni???
2018. okt. 13. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Már te segítettél saját magadon.Azok a fránya motorok olyanok,hogyha nem megfelelő a gázáramlás,akkor nem akarják leadni a max teljesítményüket.Ez viszont nagyobb hanggal jár.Vagy marad a régi,vagy mókolod,furkálod az újat ami hangosabb lesz,vagy veszel hozzá hangoltat ami megint hangosabb lesz,mint amit most tettél rá.

Csendes de lassú,vagy hangos de gyorsabb motor.

2018. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de a régi pufó kicsit jukas a cső és a bob csatlakozásánál. lehet ragasztani? mert hegeszteni nem merem mert vékony
2018. okt. 13. 19:26
 3/5 A kérdező kommentje:
meg a rendőrök nem baszakodnak a hang miat?
2018. okt. 13. 19:27
 4/5 bamboochatheone ***** válasza:
Nem maradt benne a fojtás az új kipufogóban? Mivel kötelező így könnyen lehet...
2018. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az újban nem találtam fojtást endoszkóp kamerával végig néztem a be ömlö csövet és a kipufogót is (belül) nem találtam szűkítést
2018. okt. 14. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!