Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális dolog ezért 3 autót...

Normális dolog ezért 3 autót fenntartani? Vagy teljesen feleslegesen fizetjük?

Figyelt kérdés

Egy családi egyterű amiben csak akkor megyünk a feleségemmel, ha megyünk együtt valahova.

Ez egy nagyobb dízel autó. (renault grand scenic 1.6 dci)


Nekem van a munkás autóm, ugyan ott dolgozunk, ezért együtt megyünk vele( g astra caravan 1.4 twinport)


És van egy harmadik autó, mini cooper. Ezt akkor használjuk ha az astra szervizben van, vagy városban megyünk vásárolni.

Persze anyósom is ezzel jár, ha éppen apósom saját autóval megy ki németbe.


Én igazából azért akarom így külön használni az autókat, mert a scenicet nem akarom beinditani 5 km-ekre mert dízel és családi autó.

A minivel nem akarok mindennap járni, csajos autó, de szükség esetére jól jöhet.


Ha anyosekat nem számolom bele, akkor kettőnknek van 3 autó, velük negyunknek négy autó


A coopert gondoltam felszámolni, de nem akarom, hogy bárki más vezesse a scenicemet. Az csak az enyém meg az asszonye


2018. okt. 14. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinalj azt amit akarsz
2018. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felőlünk lehet neked akár 2 autó is fejenként.
2018. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az indoklásodban elég sok a felesleges elem, de ha megengedhetitek magatoknak ezt a három autót, akkor teljesen rendben van.
2018. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki 6 autót tart fenn, és hivatalosan nem is dolgoznak sehol :D Szóval nincs ebből semmi. Ja amúgy nekem is jelenleg 5 autó áll az udvaron, abból 2 ami ér is valamit :))
2018. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért érdekel erről mások véleménye?

Ez tipikusan olyan kérdés, amire más nem tud válaszolni.

Minden plusz autó plusz kiadással jár, de ha ez neked nem gond, nyugodtan lehet három, vagy akár több autód is.

Legfeljebb azt nem értem, hogy miért van annyit szervizben az Opel, hogy azért kelljen egy Cooper is... ha meg nincs sokat szervizben, beked kell tudni, kell-e a Mini is.

2018. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted magadnak, akkor annyi autót tartasz amennyit csak akarsz
2018. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"És van egy harmadik autó, mini cooper. Ezt akkor használjuk ha az astra szervizben van, vagy városban megyünk vásárolni"

Én vennék egy 4. autót is ezek mellé, mert mi lesz ha az astra és a mini egyszerre kerül szervízbe, a renault pedig mint tudjuk dízel és nem lehet vele 5 km-re menni.

2018. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* szerintem 5. autó is kell mert mi van ha az astra a mini és a 4. autó is szervízben vana renaulthoz meg nem nyúlhat senki....
2018. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért lett 3 autó, mert az astrát sajnos megörökoltem tavaly októberben, a Scenic teljesen véletlenül jött.

A felettesem vett új Toyotát, a Scenicet pedig olyan áron kaptam meg, mint amennyire beszamitotta volna a szalon.

Ez még az öröklés előtt volt.


Öröklésnél az opelt áron alul becsülték szerintem, igy ha eladom drágábban 27%ot adózni kellene.

A mini az első közös autónk amit már túl csajosnak érzek.


Igy ránk maradt mind a 3.


Szerencsére, lekopogom egyik autó sem volt szervizben még komoly probléma miatt.


Gondolkodtam 4. 5. Autón is! De az maximum matchbox lehet

2018. okt. 14. 20:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyedül élek, és 3 kocsim van.
2018. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!