Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány havi bevételetek összegét...

Hány havi bevételetek összegét éri az autótok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fenti kérdésen gondolkodtam, hogy vajon mi is lehet az átlag.

Ha minden bevételeteket összeadjátok (fizetés, vállalkozás, bérbeadott ingatlan, szülői támogatás, stb.), hányhavi összeg fedezi az autótok

- mostani értékét?

- vásárláskori értékét?


Hogyha a bevételetekből levonjátok a "kötelező költségeiteket" (ingatlan törlesztése/bérlése, rezsi, étkezés, gyerekre fordítandó összeg, stb....), s a maradék összegre úgy tekintünk, mint "tetszőleges" költőpénz, ami marad egy hónapra, hányhavi ilyen összeg teszi ki az autó értékét?


2018. okt. 15. 13:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mar elegge regi az autom igy nem hiszem hogy sokat erhet de korulbelul 2-3 havi fizetesemmel lehet egyenertekben.

Honda jazz 2008-as automata valtos 140 ezer km-el

2018. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Valtozo a bevetelem iden 1.5 havi, amikor vettem 5 havi volt
2018. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
KB egy havi, de kicsit kevesebb a mostani amikor vettem kB 2 havi volt, ez pedig a akkor 4 havi koltopenzem volt
2018. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Kb 15 havi. De én úgy indultam az életben, hogy volt lakásom, autóm. Szóval szerencsés vagyok.
2018. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nyáron vettük, gondolom, azóta nem változhatott sokat az értéke. Akkor kettőnk egyhavi jövedelmébe került kb, azóta munkahelyet kellett váltanom, most ez kb másfél havi fizunk.

Ha a havi megtakarításokat nézzük, az autó árát kb 3 hónap alatt tettük félre, most kb 5-6 hónap kellene ugyanehhez.

2018. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
kettőnknek kb 5 havi bevétel, kb. 10 havi megtakarítás
2018. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Mivel 3 hete vettem szalonból olyan 47 havi kb...
2018. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Használtan vettem, 14 havi bérem volt az akkori ára. Fiatal és keveset futott, súlyos balesetet szenvedett Ignis volt (mondjuk rendesen meg volt javítva, mert a szerelő kísérőm sem vette észre akkor).

Mai értékét alapul véve 5 ugyanilyent tudnék venni egy havi béremből (ami most számszerűen több, értékét tekintve 2/3-a a tíz év előttinek).

2018. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Most ennek a kérdésnek mi az értelme? :)

No offense csak kíváncsi vagyok! Csak mert ezekből az adatokból kb. semmi nem derül ki.

2018. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kb 18-20 havi össz bevételemet éri az autóm. De ez nem általános, mert most új autóm van, ez előtt pedig egy jóval kisebb értékű 13 éves volt. Jó 10 évig megint nem fogok másikat venni.

Ez a 18-20 havi a vásárláskori értéke volt. Így kb fél évesen fogalmam nincs mennyivel ér kevesebbet.

A havi átlagos félretett pénzem kb 45-48-szorosát éri.

(Kötekedők kíméljenek!)

2018. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!