Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson gyújtás probléma, mi...

Simson gyújtás probléma, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Van egy tirisztoros s51es Simsonom, és olyan problémám van hogy magasabb fordulaton elkezd szaggatni iszonyatosan, közben durrog, pattog a kipufogó és nem bírok gyorsabban menni. A minap szétkaptam, fordítottam az alaplapon jobbra-balra, sehogy sem múlt el a probléma.

Aztán arra lettem figyelmes hogy ha felkapcsolom a világítást, akkor tovább bírom pörgetni a motort. Így se tökéletes mert ugyanúgy szaggat, de jóval magasabb fordulatszámon. Ami érdekes még, hogy valamikor tökéletesen működik, kiforog a végtelenségig, utána másnap meg megint szaggat. Erre azóta lettem figyelmes miután beleraktam a 70-es henger + hengerfejet + főtengelyt. Kérlek titeket segítsetek:D



2018. okt. 16. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyertyahézagot ellenőrizném mindenképp, és infóként közlöm, a motorkerékpárokat és segédmotorkerékpárokat minden esetben, mindig, minden látási viszonyok közt tompított fényszóróval kötelező kivilágítani! Akárhova mész, a lámpa égjen, mert életet ment!
2018. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, ment a zöld kéz. De még mindig nem értem hogy miért lehet az hogy ha felkapcsolom a világítást akkor "jobban megy"?
2018. okt. 16. 21:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Áteresztett a főtengely szimmering és összekente a tekercseket, lendkereket. Csere óta úgy húz hogy leszakad a méteres farkam.
2018. nov. 11. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a hozzászólás rád és a simsonra tekintve is nevetséges...
2018. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szutykos parazita édesanyádat pedig rommá döngettem
2018. nov. 12. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!