Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen gyakran kerültök...

Ti milyen gyakran kerültök közlekedési konfliktusba?

Figyelt kérdés
Tehát amikor már egy beinttel vagy egy Qanyád is kicsúszik.
2018. okt. 16. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Félévente, évente, talán ritkábban.

Régebben naponta sokszor, de valahogy tudatossággal, személyiségfejlesztéssel eljutottam oda, hogy még ha valaki nagyon nagy fasságot is csinál, nem száll el az agyam, illetve velem szemben nem igazán pofátlankodik senki.

2018. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk heti kétszer. Falun lakom, minden nap ingázok autóval a városba.
2018. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Motoros vagyok,mostmár igazából elég ritkán,vidéken lakok.Amíg Debrecenben laktam majdhogynem napi szinten kivágott elém egy autós,vagy rámhúzta a kormányt,nem látott a tükörbe..pedig egy CBR1000-esem van nyitott dobbal,aki azt nem hallja süket..Tehát beintés és a qva anyád is gyakori volt.
2018. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Nem igazán számolom mert sok mindennel nem értek egyet pl 3-an állunk egy pirosnál, másodpercekkel később zöldre vált és nem azonnal indulok hanem mondjuk még akkor lépek a gázra, de a buta klimaxos asszony dudál a terepjáróból.. Ha 10-en lennének mögöttem akkor megértem.


Az autósnak az sem tetszik ha motorral centizgetem végig a sort, és előre beállok közéjük, azt hiszi némelyik hogy sisak alól nem látok be a kocsiba hogy mozog a szája és mondja a magáét, na ezek megérdemlik hogy egy tükörrel kevesebbet érjen a kocsijuk.

2018. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 attól hogy hallják még nem fogják tudni hogy te pontosan a c oszlopuk és a kocsi vége között vagy pl, ez nem is tudom milyen érv. Sőt ha nagyon hangos, még nehezebb is, mert ahogy a hang terjed és visszaverődik, szóródik, a többi irányból is erős intenzitást fog érzékelni az autós, és nem tudja megállapítani rögtön a hang irányát. Magyarul hiába bőgeted a motort, az autós egy kvázi kabinból, csak erős brummogást fog hallani ami "mindenhonnan" jön.
2018. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
#5 Pont ez a lényeg hogy hallják,még ha nem is tudja hogy pontosan honnan jön a hang,de tudja hogy ott vagyok motorral a háta mögött.Tudod mennyi figyelmetlen autós van?Ha én nem figyelek oda,már sokszor összetörtem volna magam és a motorom mások hülyesége miatt...Pedig városban,forgalomban nem vadulok,betartom a sebességkorlátozást,szabályokat,néha előre megyek a sorok között ha nagy a forgalom,de egyébként törekszem a magam és mások biztonságára.Ahol lehet odacsavarok,pályán,jó utakon,a Fireblade duzzogna ha mindig 80-90-nel mennék vele..de nem minden motoros vadállat aki városban 120-al centizgeti az autókat..
2018. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinte soha, többévente egyszer. Évi 130 ezret vezetek.
2018. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!