Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobbra húz az autó?

Jobbra húz az autó?

Figyelt kérdés
Gumik zsír újak, felnik sorrendje mindegy, lézeres futómű mérésen minden jól van beállítva, első lengéscsillapítók, stabpálca, toronycsapágy és szilentek újak, fékek nem fognak be. Nagyobb sebességnél határozottabb a jelenség, szélesebb gumival, nagyobb kerekekkel enyhébb. Mi lehet ez? Két szakműhely nem oldotta meg több próbálkozásra sem, csak szórom a pénzt a semmire. Tippeket szeretnék, hogy konkrét kérésekkel keressek szerelőt. Köszi
2018. okt. 16. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az út lejt oldalra?
2018. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés :D Direkt sima úton szoktam próbálgatni, szóval nem hinném. Kormányműnél valami?
2018. okt. 16. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Diffi?
2018. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jajj csak azt ne...
2018. okt. 16. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:
A guminak milyen a mintája? Linkeld be.
2018. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gumi sem lényeg, három különböző gumival is tapasztalom. Téli, nyári, most 4évszakos(Maxxis).
2018. okt. 17. 09:02
 7/12 anonim ***** válasza:
A minta lenne a lényeg, mint írta már, nem az évszak.
2018. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Különböző évszakú gumiknak, különböző mintája van. :D Tehát szerintem nem releváns. Maxxis All Season AP2 van fent jelenleg. Én arra gondoltam, hogy a szervó esetleg az egyik oldalra jobban dolgozik, vagy valami hasonló egyenlőtlenség a kormányműben. Lehetséges?
2018. okt. 17. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Ha minden jól van beállítva, akkor pedig csak a gumi.

Mégegyszer, milyen a mintája????

Ezt a kérdést érted?

2018. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem a kérdést. Nem tudok erre máshogy válaszolni, minthogy pontosan megírtam a gumi márkáját és típusát.
2018. okt. 17. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!