Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen hogy történik, főleg...

Ilyen hogy történik, főleg ilyen gyakran? A rendőr is τοjiκ a szabályokra?

Figyelt kérdés

Csomószor pl rossz sávban is volt a yardkocsi és szirénázás nuku volt... Még amikor akadt is olyan helyzet, amikor a gyalogosnak se kellett volna lelépnie, hát őneki még olyankor se kellett volna éppen erre számítani (elvileg), mivel még olyankor is ésszerűtlenül (asszem enyhe is a kifejezés) mozgott a kocsi...

https://www.youtube.com/watch?v=jyDGE__fTuA

Vagy Россия‒ban talán „csak” éppoly gyakori ez mint a többi, hagyományos (és szintén felvett) autóbaleset?



2018. okt. 18. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek minimum a fele megrendezett, de inkább az egész. Habár egy orosz oldalán is olvastam, hogy Oroszországban (jelen esetben Moszkváról beszélek) eléggé óvatosan kell vezetni, mert nem kicsit veszélyes és fullosan kell koncentrálni.
2018. okt. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi...

„eléggé óvatosan kell vezetni, mert nem kicsit veszélyes és fullosan kell koncentrálni.” ‒ hát igen, ezért is van ott majdnem mindenkinek kamerája...

Akkor szinte borítékol6ó, hogy ott belém jön(né)nek előbb vagy utóbb? :(

2018. okt. 19. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Azért annyira nem durva a helyzet, csak óvatosnak kell lenni. Minden helyen vannak idióták. Egyébként rájöttem, hogy az orosz illető akitől idéztem arra is utalt, hogy amikor írta akkor tél volt, ami ugye még veszélyesebbé teszi, mert a jég ugye csúszik. (Csak nem találtam meg azt az oldalt elősször ahol láttam) (Oroszországban, pedig normális tél van, ellentétben az ittenivel)

Ha óvatos vagy akkor nem megy beléd senki, akkor se ha esetleg ott lennél. Meg mint ahogy említettem, a videóban látott dolgok valószínűleg megrendezettek, és ilyenek azért nem történnek, pláne ilyen nagy számmal.

2018. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!