Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért nem látok egy ci**nyt...

Mért nem látok egy ci**nyt sem oktató autóba vezetni? Nagyon sokuknak van jogosítványa, de oktatóautóba még KIVÉTEL NÉLKÜL 1 ET SEM LÁTTAM! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 12:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt olvassátok! Cigányt fogtam betöréses lopáson, persze Ladával jött, nem számított rá, hogy be van riasztózva halkan az épület! Amúgy kinnt a tanyán disznót tartok-nevelgetek. Bemászott a két méter magasan levő ablakon, mire körbenézett már ketten ott voltunk és a tetves könyörgött, de felkentük vele a frissen meszelt falat. Társa lelépett a kocsival , emezt meg úgy elvertük csupa vér volt minden, most kórházban van két keze és három bordája törött el. Minket most engedtek haza a zsaruk sajna meg fognak büntetni, de akkor is megérte ! Kiderült a társának nincs jogsija és keresztelőt tartanak a hétvégén, oda kellett volna a disznóm! Megjegyzem két évvel ezelőtt megloptak betörtek, akkor három állatkám lett a zsákmányuk ! Nem vagyok rasszista ! Ezért szeretem a cigányokat , lehetőleg halva! Hiába , nagyapám is azt mondta: jó cigány csak a temetőben van. Szebb napokat és jövőt, minden jóravaló, dolgos embernek! Történt mindez ma hajnali négy óra körül Somogy Megyében .
2010. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Háá :D Az a baj,hogy a korházban van és nem a temetőbe! Jól tettétek,hogy elvertétek!!!!!!
2010. jún. 28. 18:05
 23/25 anonim ***** válasza:
én is somogy megyei vagyok! itt erre mifelénk is sok ilyen van! mocskos retkesek. egyik ismerősöm mesélte hogy egyszer a rendőr megállította és amikor igazoltatta akkor mondta a söfőr hogy biztos ur ott megy egy lada teli cigányyal és fullra NEM Volt rajt rendszám. erre a rendőr azt mondja MAGA NE AZZAL FOGLALKOZZON. szóval ennyit erről. pár év mulva a magyar ki se mehet az utcára mert ezek a retkesek azt csinálnak amit akarnak! FUUJ DE UTÁLOM ŐKET. FUUU
2010. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nagyon jól tettétek hogy elvertétek azt a szemétládát.
2010. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kicsit örülök, hogy nem csak én "szeretem ennyire" a tetveseket, de nem tudom a szar törvény milyen büntetést szab ki rám és a fiamra. Csak azt sajnálom hogy nem egyedül volt, mert akkor biztosan megeszik a disznók ! Tudtátok hogy egy megvérzett húsos akármit-kit milyen hamar, szinte egy nap alatt nyom nélkül eltüntetnek, szőröstül-bőröstül, csontostul ?
2010. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!