Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Omw shell vagy mol adja a...

Omw shell vagy mol adja a legjobb minőségu uzemanyagot?

Figyelt kérdés
véleményekre vagyok kíváncsi és a prémium uzemanyagokra is
2018. okt. 20. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

shell kúton nem szoktam tankolni

omv benzint szereti az autóm, a mol-t kevésbé (csak prémiumot tankolok mert azt szereti)

a másik autónkba viszont mol-nál tankolunk sima gázolajat,ünnepekkor mivel 80 literes a tankja prémiumot szoktunk bele. Őszinte leszek, a sima és a prémium között nem hallok,látok,érzek különbséget

2018. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Na majd jönnek ám itt a saját tapasztalatok és nem leszel okosabb. Elmondom az én tapasztalatomat. Az pedig az, hogy mindenhol a szabványnak megfelelő, jó minőségű üzemanyagot kapod (én benzines vagyok). Egyszer sem tapasztaltam hogy feltűnően változott volna a motor viselkedése tankolás után, pedig minden létező nagyobb társaságnál tankoltam már. Fogyasztásban sem láttam kimutatható különbséget. De ha nekem nem hiszel, keress különböző összehasonlító teszteket. Én olyat nem láttam ahol a hibahatáron túli különbség lett volna mérhető.
2018. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
A krumpli, a kolompér vagy a burgonya a finomabb? Kb. ugyan ez a kategória.
2018. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Melyik OMV és melyik Shell és melyik MOL kútra gondolunk jelen esetben? Óriási különbség van/lehet azonos kútnak a különböző kútjai között.
2018. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Shell jött be legjobban. (Csak prémiumot tankolok.)
2018. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A régebbi Nissanom érzi a különbséget. Az omv Max m. prémium üzemanyagot szereti a legjobban. A shell után sem szokott panaszkodni, de a MOL nem tetszik neki. Mint ha pár lóerőt veszítene. Van a YouTube csatornán erről videó, hogy miért jobb prémium, adalékolt üzemanyagot tankolni. Érdemes megnézni.
2018. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Már megvannak a minden benzin egyforma válaszok, de nem, egyáltalán nem az, sőt, semmilyen szabvány nincs az oktánszámon kivül. És a benzin nem csak az oktánszámból áll, a gázolaj pedig nem csak a cetánszámból. Szögegyszerű, szívóbenzines kisautom megérzi az OMV és a MOL benzin közötti különbséget, az első javára. A szuperérzékeny turbódízelekről ne is beszéljünk.
2018. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Hitvita csapó 300.
2018. okt. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Mindenhol egyformán biotermesztésű, dűlőszelektált, kézzel szüretelt "Chateu de Százhalombatta" En95 Cuvée-t tankolsz.


Ugyanonnan hozza mindegyik. Ugye nem álmodta senki azt a marhaságot, hogy az ÖMV kutakra majd Schwechatból hozzák a löttyöt?

2018. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az omv Ausztriából szerzi be a naftát. A többi a MOL-tól veszi.
2018. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!