Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Clear Lights fényszóró felújít...

Clear Lights fényszóró felújító kendőt használta már valaki?

Figyelt kérdés
Ha igen mik a tapasztalatok vele?

#kendő #Fényszóró felújitó #ClearLights
2018. okt. 28. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt konkrétan nem, de a Philips fényszóró felújító készletével évek óta dolgozom és nagyon elégedett vagyok vele, 2 év után is úgy néz ki, mint az új.

Van hozzá 600-as, 1500-as és 2000-es csiszolópapír, a szintek közt vízbázisú tisztító és előkezelő folyadékot kell használni, a 2000-es papír után egy polírozó pasztát, majd ismét tisztítót, végül egy UV védelmet adó, tartós lakkréteg kerül rá két három rétegben és ha ügyes voltál, az eredmény újszerű.

2018. okt. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én használtam,óva intek mindenkit tőle. Egy nagy átvágás az egész. Közösségi oldalon több száz elégedett vásárló hozzászólása olvasható,én írtam negatív véleményt és kontkrétan azonnal letörölték és tiltottak,hogy többé ne tudjak hozzászólni. El lehet képzelni hányan jártak még így rajtam kívül,valószínű a negatív komment többszöröse lenne a pozitívnak.

Ajándékba kaptam páromtól,a végeredmény szép,viszont csak pár hétig tart. Fele ennyiért,3 ezerért lehet venni korrekt felujjító készletet csiszoló korongokkal pasztával,azok százszor jobbak,tartósabbak,több éven át.

Ráadásul idézek a használati utasításból:

"Miután végeztünk a folyamattal az autót 1-2 órán át nem szabad vezetni." Ez oké. Aztán a következő mondat után jön egy ilyen mondat: "Az autó vezetése elősegíti a fényszórókra felkent védőréteg száradását." Hát most vezessem,vagy ne vezessem. 😃😃 Fu de tré egy banda...

2020. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!