Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leparkolt autó vezetői ülését...

Leparkolt autó vezetői ülését mi értelme ráhajtani a kormányra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valami kormányzár szerepet szánnának neki, de ebből a szempontból 0 hasznát látom. Ha valaki feltöri, 2 mp alatt visszahajtja az ülést, ha meg el akarják vontatni úgyis megemelik minimum az elejét, így szintén semmi értelme ha a kormány blokkolva van.
2018. okt. 28. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En akkor hagytam igy, amikor kivettem valamit a hatsoulesrol amihez elore kellett hajtani az elso ulest es lusta voltam visszahajtani :D
2018. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na erre nem gondoltam. Lehet, hogy a többiekkel is csak ennyi történt? :D
2018. okt. 28. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekülés hátul, kiveszik, nem hajtják vissza, mert beszállásnál újra dönteni kellene az ülést.
2018. okt. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát a logika neked se az erősséged.
2018. okt. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam úgy hagyni néha...ha hátul nem ül senki és nem veszek ki onnan semmit akkor nem szokott ilyen előfordulni. De gyereket kiveszem ülés nem mindig hajtom vissza ,mert aztán elsőként gyereket amúgy is vissza.

De érdekes volt az elgondolásod :D

2018. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem 3 ajtós autónál láttál ilyet?

Gondolom valaki ült a hátsó ülésen, aki másképp nem tud kiszállni, hátsó ajtó híján. És valószínű vissza is fog mászni, ezért felesleges visszahajtani az ülést...

2018. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem 3ajtós autóba futottál bele, ahol a hátul ülők a csomagtartón keresztül szállnak ki.
2018. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem 3 ajtósnál láttam és nem tudom ti hogy pakoltok, nekem az első ülés lehajtása nélkül is megy hátul bármiféle pakolás.
2018. okt. 30. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!