Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek van holttérfigyelő...

Akinek van holttérfigyelő rendszer az autójában, annk is így működik?

Figyelt kérdés

A kis sárga ikonra gondolok a visszapillantó tükrökben, ami világít ha másik autó van a holttérben.

Azt figyeltem meg, hogy esős isdőben, ahogy a kerekek verik fel az esőfüggönyt, néha bejelez véletlen szerűen hol az egyik, hol a másik oldali jelzés.

Kicsit zavaró, bár együtt tudok vele élni. És logikusnak tűnik, hiszen az ultrahangok a vízfüggönyről is visszaverődhetnek, amik fals jelet adnak. Másnál is így szokott működni?


2018. okt. 30. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam még ilyet, habár még csak 1 hetes a kocsim. Ki lehet kapcsolni egyébként, ha zavar, hogy fals infót ad (legalábbis az én kocsimban igen).
2018. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem zavar, hogy kikapcsoljam a menüben és még észbe is tartsam hogy eső után kapcsoljam vissza. :) Az enyém nemrég múlt fél éves.
2018. okt. 30. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs dedikált gomb hozzá? Nekem van egy baloldalt, amivel ki-be lehet kapcsolgatni.
2018. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem nincs külön gombja, a menüben tudom csak kikapcsolni.

Amúgy, hogy pontosítsam a fenti leírásomat, nagy sebességnél, autópályán, ahol rendesen csapja fel a vizet van ez, nem pl városi tempónál.

2018. okt. 30. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg a márkaszervízt (gondolom még új és garanciális a kocsi).
2018. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit kérdezzek meg? Azt magamtól is tudom, hogy a felvert víz nem "láthatatlan" az ultrahang számára.
2018. okt. 30. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne kérdezd meg.
2018. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!