Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót ajánlotok úgy...

Ti milyen autót ajánlotok úgy 20, de inkább 15 millióig?

Figyelt kérdés
Az lenne a kritérium: Hogy új autó legyen, hét személyes és erő motor, amivel azért bátran lehet előzni. A lényeg viszont az hogy olyan legyen a 6. és 7. ülés amin egy felnőtt is kényelmesen elfér, vagy is teljes értékű legyen, ne olyan aminél a fejedbe lóg a térded mert kicsi a padló.

2018. okt. 30. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
A 20 milliós kérdés és a gyakorikérdések.hu összefüggéséinek vizsgálatára külön bizottságot kéne létrehozni.
2018. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

BMW-2-es Gran Tourer, ebben elvileg teljes értékűek a hátsó üléssor ülései.

Nem lenne érdemes körbenézned a kisbuszok között? Pl. egy T6-os Transporter, ikerturbós, 204LE-s változat.

2018. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Elcsúsztál egy tizedes jegyet báttya.
2018. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél 7 Dáciat, azt futja kb.
2018. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volkswagen Multivan Highline
2018. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, ez mindig reális, hogy akinek van 15 misije az gyakorin fog érdeklődni, és nincs benn annyi, hogy utánajárjon, holott elvielg a pénzkereséshez sem hülye. :D
2018. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen, lehet, hogy kamu a kérdés, de magam példájából tudva én is itt kérdeztem meg anno, hogy a Hiúz bör kormány vagy a Rinocérosz bőr kormány felel inkább e meg nekem, és a Rinocéroszra esett a választás, és tényleg nem izzad a kezem ha sokat vezetek. Neked a legjobb egy S-Max lenne jó, a szomszédom is olyat vett és boldog.
2018. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, nem kamu a kérdés, igaz én még gyerek vagyok csak apukámmal tervezunk uj autot venni es ezert gondoltam segitek neki.
2018. okt. 31. 15:09
 9/10 veterán vas ***** válasza:

Természetesen értjük, hogy a Papa, csakis a Te közvélemény kutatásod alapján fog egy 15millás autót vásárolni. ;)


Mikor is van vége az őszi szünetnek?

2018. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy 15-20 millió nagyon sok egy ilyen autóért, még akkor is ha új, jóval alatta is lehet már a kívánalmaknak megfelelőt kapni, persze ha nem más a cél vele. De egyébként ha segíteni akarsz neki, akkor te tedd, ne mi. Keresd fel az autómárkák weboldalait, és böngészgess. Legalább tanulsz is vele új dolgokat.


Csak tipp. Egyébként #1 voltam.

2018. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!