Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elmondanátok az elektromos...

Elmondanátok az elektromos hajtású autók előnyeit és hátrányait?

Figyelt kérdés

Rengeteg, egymásnak ellentmondó információt olvastam a neten, nemigen tudok kiigazodni rajtuk.

Mindenképpen új kocsit kell vennem, és gondolkodtam ezen a lehetőségen is.

Lehetőleg olyanok írjanak, akiknek már volt vagy van ilyen autója, és benzines vagy dízeles is, hogy tudjon összehasonlítást adni.

(A hajtóanyag ára nem számít, az számomra mindhárom esetben ingyenes.)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. okt. 31. 16:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vezetni nagyon jó lehet.

A múltkor jöttem a 4. főúton és egyszer csak mondom a fiamnak hogy figyeld csak milyen autó ért utól.

Hát az egy TESLA volt. Követett egy darabig , majd kilőtt. Na engem még úgy olyan gyorsan nem igen előzött meg senki.

Semmi hang úgy elsuhant hogy öröm volt nézni.

Na egy ilyet szivesen vennék.

2018. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még gondolkozom a választáson.

Ahol élek, ott nincs gond a töltőállomásokkal, majdnem mindenhol van elektromos töltés is, és nem lakom panelházban.

Ha pl. Magyaországra megyek, akkor a repülőtéren úgyis kapok ottani kocsit, általában dízeleset.

Ami kicsit megijeszt, az a csendessége, mert tényleg vannak, akik csak a hangra figyelnek, és nem néznek körül, úgyhogy az ilyen autó dupla figyelmet és éberséget kíván.

Ha döntöttem, majd megírom, mire jutottam, és melyiket vettem meg.

2018. nov. 2. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!