Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a "titkai" a sikeres...

Mik a "titkai" a sikeres forgalmi vizsgának?

Figyelt kérdés

Jövőhéten fogok menni első alkalommal vizsgázni forgalmi vezetésből, de még mindig egy kicsit "tartok" attól, hogy nem fog sikerülni, pedig már elég régóta húzom a jogsi csinálását és örülnék, ha mostmár sikerülne végre "pontot" tenni erre! Akinek már van jogsija, az tudna nekem segíteni vagy ellátni pár jótanáccsal hogy miket csináljak és mikre figyeljek majd a forgalmi vizsga során, hogy elsőre sikerüljön 10 hibaponton belül átmennem?


És mik azok, amitől "azonnal" meglehet bukni?



2018. nov. 1. 10:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes, lezser, de nem hivalkodó öltözék.... az öltöny nem az, és százból talán egy tanuló vizsgázik öltönyben.

Nálad is felmerül az a sláger kérdés, hogy az oktatóddal nem szoktatok beszélgetni?

Olyanokat kérdezel, amit az oktatóddal kellene kitárgyalni, ő ismeri a vizsgabiztosokat, az ottani trendeket. A vizsgabiztos személye cdak a vizsga napján lesz ismert, azért is ajánlott a vizsga előtt vezetni egy órát, mert akkor az oktató már tudja ki lesz a vizsgabiztos, tud adni néhány hasznos tanácsot rá vonatkozólag is (rendes, szigorú, mire kell különösen figyelni nála, merre szeret kitérőket tenni, stb)

2018. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj öltöny, de ne is a szakadt farmerodban menj egy májkrémfoltos pólóban. Legyél laza, sportos de mégis elegáns.
2018. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nyáron vizsgáztam, de hosszúnadrágban voltam.

Tükrökbe ne csak belenézz, hanem lássa is, hogy oda fordítod picit a fejed, rendszeresen nézegesd a tükröket. Gyalogosokra figyelj oda, próbálj nem izgulni, gk ellenőrzést ne cseszd el az elején :D( https://www.youtube.com/watch?v=ZeNAy5DJ5hQ )

itt van még pár tipp, nekem ez a videó segített( https://www.youtube.com/watch?v=bvbbCwshB2o )

+ vizsga előtt hallgattam a kedvenc zenéimet, hamar elindultam, hogy tudjak még relaxálni a vizsga előtt(de persze pont ilyenkor kötött belém egy cigánygyerek :D xD)

Elsőre átmentem egyébként, a vb és az oktató is jófej volt, beszélgettek végig, látta, hogy jól kezelem az autót, odafigyelek, stb. :)

2018. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És sikeres forgalmi vizsga után merre tovább? Hova kell mennem és miket kell vinnem magammal?
2018. nov. 7. 12:10
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Okmányirodába kell menni, minimum egy munkanapot várj vizsga után (3 napot nem kell, én is vizsga másnapján intéztem), Vinni kell a személyes okmányaidat, az elsősegély vizsgán kapott kártyádat és az orvosi alkalmassági papírt.
2018. nov. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg a biztonságos vezetés, inkább legyen kis hiba abból hogy túl figyelmes vagy mint az hogy túl magabiztos.
2018. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!