Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján lassú vagyok?

Figyelt kérdés

Ha a helyi gokartpályán az egyik legjobb amatőr "versenyző" körülbelül 1 másodperccel gyorsabb nálam (jóval idősebb, rutinosabb mint én) akkor én nem vagyok valami jó?

A pályarekordot egy ott dolgozó srác tartja, nagyjából 2 másodperccel jobb mint az én köridőm.



2018. nov. 2. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lassú vagy hozzájuk képest.
2018. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, amatőrként 1-2 másodperccel lassabb vagy mint a versenyzők.

Ezzel meg is kaptad a választ a kérdésedre. Ennek milyen jelentősége van számodra, vagy miért baj? Én pedig nem értek az agysebészethez, de ettől még nem tartom magam szellemileg visszamaradottnak. Ugyan így természetes, hogy egy amatőr, lassabb egy profi versenyzőnél.

2018. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem profi versenyzők, csak hobbiból versenyeznek. Egyébként meg én is szoktam járni csak kevesebbszer jutok el pénz hiányában. Emiatt érdekel az, hogy akkor én milyen is vagyok.
2018. nov. 2. 18:25
 4/15 A kérdező kommentje:
Egy évbe 1-2-3 alkalommal megyek el 10 percre.
2018. nov. 2. 18:26
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Lassú? Te most dicsekedni akarsz, hogy qrva jó vagy? Profi F1-es versenyzők között is van sokszor 1 másodperc basszus, ugyanazzal az autóval.
2018. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem akarok dicsekedni. Távol áll tőlem, gokarttal meg pláne nem fogok, nem nevettetem magam.

Épp ezért merült fel bennem, hogy ha a profik nagyon szorosan vannak egymáshoz (század, ezred másodpercek) akkor én nagyon lassú vagyok a pályarekordhoz vagy a másik gokartos sráchoz képest...

2018. nov. 2. 18:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Gokartpályákon az az 1-2mp az nem kevés.
2018. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk segíthetnél azzal, hogy mennyi a pályarekord. Nagyon nem mindegy, hogy 20 másodperc vagy 3:20. Egyiknél 10% a 2 másodperced, a másiknál meg 1%.
2018. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
0:22:19-es időket mentem én utólag, és a körrekord 0:20:56. A közbeeső idő, amivel már versenyeken jó időt ért el a másik srác pedig 0:21:79.
2018. nov. 3. 08:33
 10/15 anonim ***** válasza:

Jaa, akkor nem rossz, de nem is jó :) Én is értem el hasonló arányú köridőt a Silverkart nevű helynél, pedig én is évente csak párszor gokartozom (voltam heti toplosta 1. is egyszer). Az a 2 másodperc ilyen rövid köridőnél elég sokat számít. Azt jelenti szerintem, hogy meglenne hozzá a tehetséged, ha 5 évesen kezdted volna, és azóta gyakorolnál.


Véleményem szerint semmi olyasmi, amire lehetne büszkének lennünk. Persze jó érzés, de szerintem elég sokan képesek lennének ilyen időt elérni.

2018. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!