Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az értelme egy Suzuki...

Mi az értelme egy Suzuki B-Kingnek?

Figyelt kérdés
Ingázáshoz nem praktikus, túrázáshoz nem ideális, pályára van jobb. Akkor mégis ki vesz ilyet, milyen célra?

#motor #Naked #hayabusha #1300cc
2018. nov. 2. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tom, de nekem bakancslistás motor :D Ezen kívül szerintem ezt az összes 800cc feletti nakedre rákérdezhetnéd. Ezt élménymotornak veszik, a robogóról átülnek erre a hétvégén és pumpálják az adrenalint.
2018. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tény, de a 800 cc még számomra úgy nagyjából elfogadható. De ez 1300 cc könyörgöm :D Mutatós, ezt elismerem, nem látsz minden sarkon ilyet, olyan (még mindig, pedig már elég idős), mintha egy concept motort valaki megépíttetett volna. Illetve egyik barátom mondta, aki ment vele párszáz km-t, hogy még csak nem is kényelmes.


Nálam általában a praktikusság van a szempontok listájában felül, lehet ezért nem tudom fejembe verni ezt a motort :)

2018. nov. 3. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne értelme? Menőn néz ki, és sokkal kényelmesebb, mint egy sportmotor. Lehet ezzel járkálni bárhova, miért ne lehetne? Ennyi erővel a sport, és sport-túra motorok is értelmetlenek, mert azokkal sem lehet ingázni, meg túrázni sem. Ja, és amúgy pályán (mármint autópályán) motorozni a legnagyobb hülyeség bármivel is, értelmetlen.
2018. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Menőn néz ki, szerintem is, de ettől még értelme nem lesz. Lehet vele járkálni vele, persze, bicajjal is lehet járkálni. Annak legalább van olyan körülmény, ahol van értelme. A sport-túra, mint ahogy a neve is tükrözi, kiválóan alkalmas túrázásra. A gyorsasági motor meg versenypályán van otthon, oda praktikus. A "pálya" alatt amúgy versenypályát értettem. Amúgy autópályára ott a BMW K1600 GT(L), meg a többi ilyen cirkáló, kiválóan alkalmasak oda.
2018. nov. 3. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tök szubjektív. A kényelem megszokás kérdése is. Szerintem minden 100lóerő feletti nakedre rá lehet mondani, hogy felesleges, meg mire jó, de hát mégiscsak kell és megveszik. Kényelem azt is jelenti, hogy 5-6 sebességi fokozatban bármennyivel mész, kényelmes gyorsulásra képes a motor, nem kell váltogatni. Most ennyi erővel egy HondaNC750
2018. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval...Ennyi erövel egy NC750-nél erősebb motort senkinek nincs értelme venni. Mindenre jó. Egyébként meg Kawa Z750-el is csináltak földkörüli utat, ami azért elég durván hangzik. Ha kettö közül választani kellene egy B-kingel még mindig kényelmesebb világjárni. Én így gondolom.
2018. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!