Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat 500 mennyire illik...

Fiat 500 mennyire illik férfiakhoz?

Figyelt kérdés

29 éves magyarországi vidéki nagyvárosban élő értelmiségi foglalkozást űző férfi vagyok. Első autónak kiszemeltem magamnak egy 10 éves Fiat500-ast. (a Minit és a Smartot a magas fenntartási költségek miatt elvetettem) Nemrég lett jogosítványom, nem igazán értek az autókhoz és a lóerők, műszaki dolgok sem igazán érdekelnek. Egy különlegesen jól kinéző, viszonylag olcsón fenntartható, belső térre is igényes, jól felszerelt, stílusos városi autót szeretnék, amit legfőképpen városi közlekedésre használnék+ néha autóútón.


Nagyon tetszik a Fiat500, elég jókat is olvasni róla, de az aggaszt, hogy melegnek néznének benne, pedig nem vagyok az. Szerintetek ez mennyire illik egy 29 éves hetero férfihoz? Nem túl nőies?


Fehér és sötét színben is néztem, a fehér jobban tetszik, de sötét színben sem rossz és az gondolom valamivel férfiasabb is. Nektek mi a véleményetek erről? (kort és nemet is kérnék)


Fehérben:

[link]

[link]

[link]


Sötétben:

[link]

[link]

[link]



2018. nov. 3. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez az autó minden csak nem olcsón fenntartható
2018. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam, hogy ha egy Smart-hoz, Minihez, Mercedes A osztályhoz hasonlítod, akkor azoknál jóval alacsonyabb a fenntartási költsége. A vételára valóban egy picit drága.
2018. nov. 3. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért egy Astra vagy egy GOlf sokkal jobb autó mint ez...
2018. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

kérdezőnek: ülj be egy 500-asba, engedd le az ablakot, és kérj meg valakit, hogy fényképezzen le..innen-onnan, aztán egy másik színűben is..


pár napig gyönyörködsz(magadban), aztán olyant veszel, ami a szívednek kedves.


ez a tipp ingyenes.

2018. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ebben az autóba tuti b uzin@k inak fognak nézni
2018. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem kéne az tuti. Főleg nem ennyi pénzért.

Assetto Corsában izgalmas csak ezekkel versenyezni. De nem vezetném élőben az tuti.

2018. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy illik férfihoz,mint tanuló vezetőhöz a land cruiser.
2018. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olcsobb joval és méretben nem sokkal nagyobb városban bőven jó meg pályán se vészes árban is olcsobb . Egy 3 ajtós 1.4-es golf mk5-ös és azért az férfihoz jobban illik mint egy 500-as fiat .

Igaz én pl magam el sem tudnám képzelni 500-as fiatban max az abart 500-ban , de annak egy porscheval vetekszik a fentartása .

Ha meg a fogyasztás plusz az autó ára nem nagyon hat meg akkor ugyan ugy golf mk5 csak gti motorral egy bődületes erővel megálldott gép és még baromi jól mutatnak

2018. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam az nem különösebben fontos, hogy hogy megy vagy hogy gyorsul az adott autó. Nyugodtan, kényelmes tempóban vezetek. Nekem az autó dizájnos (nem tuningverda) külseje, illetve az igényes utastér számítana+, hogy ne legyen nagy hodály, ezért is nézegettem kisméretű, különleges, divatos külsejű autókat, mint a Mini, a Smart vagy a Fiat 500. De ha van még ilyenre ötletetek azt is szívesen fogadom.
2018. nov. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!