Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sürgôs! Tobb honapos garazsban...

Sürgôs! Tobb honapos garazsban hagyas kocsinak?

Figyelt kérdés

Nov. 15-tol januar 15-ig kulfoldon leszek ezert a kocsimat egy melygarazs parkolóházban hagyom

Opel corsa 1.2 benzin 2001

Amikor visszajovok nem lesz gond az inditassal? Ha igrn mit csnalhatnek?

Gumit fujjam fel nagyon? Most normalos a nyomas benne.


Eddig nem volt gond inditassal meg reggel sem hidegben


2018. nov. 4. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
akkut vedd ki, a fagyállót méresd be,téli ablakmosóval töltsd fel, gumit nyugodtan túlfújhatod
2018. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hogy kell kivegyem az akkut?

fagyallot azt hogy tegyem be.


nem lesz hideg ott, egy fizetos parkolóház ami fedett(elvileg)

2018. nov. 4. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már! 2 hónap nem olyan extrém hosszú táv, amit egy autó ne bírna ki vígan egy száraz zárt garázsban. Mélygarázs ráadásul nem is szokott nagyon hideg lenni. Semmi baja nem lesz, ha amúgy is jó műszaki állapotban van. Legfeljebb ha az akku már gyengélkedik, mikor hazajössz, ráteszed töltőre és ennyi.
2018. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudkk hazajonni tengerentulra megyek


Tehát a teletankoláson kívül az aksit nem kell kiszedjem igaz? És mèg csak lecsavarni a bal csavart vagy hogy a macskába hivjak én antitalentum vagyok.

Gumikat muszáj felfújni elotte?

2018. nov. 4. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj felfújni, ha nem eresztenek semennyit, akkor nem lesz gond velük. Max a hidegebb miatt csökken egy kicsit a nyomás bennük, de azt ráérsz majd felfújni ha megjöttél. Tankold meg, a negatív akkusarut kösd le és nincs egyéb dolgod.
2018. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még egyszer: "Nov. 15-tol januar 15-ig", ez két hónap, akárhogy is számolom. Ez nem olyan űridő, hogy egy autó ne bírna ki ennyit. Kereskedésekben is simán áll ennyit egy kocsi. Még többet is! 2001-es, tehát még nincs teleelektronizálva, ha nincs benne riasztó, semmi nem fogja meríteni az akkut. A kerekek szokásos nyomás fölé pumpálásának se látom sok értelmét. De úgy csinálod, ahogy jónak látod...
2018. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tehat akkor csavarjam le azt a szeget belole baloldalt vagy nem? Szerintem nincs riasztó benne, nem pislog semmi.


Nem szeretnek arra hazajonni hogy nem indul be.


Azt sem tudom hogy milyen fejjel.kel leszedni

2018. nov. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!