Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nők, ti magassarkú csizmában,...

Nők, ti magassarkú csizmában, cipőben tudtok vezetni? Nem pont tűsarkúra gondolok.

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, még bakancsba sem. Egyszerűen abba nem érzem rendesen a pedálokat és olyan mint ha vaktában nyomogatnám.

Télen én úgy vezetek hogy az autóba tartok egy pár sportcipőt amibe nem fagy szét a lábam rögtön, de vezetésre viszont ideális, és amikor kiszállok az autóból átveszem a csomagtartó szélén ülve. De volt már abból egy vicces sztorim hogy alkalmi ruhába voltam, és sportcipőbe mentem oda autóval, és annyira siettem hogy elfelejtettem átvenni, és elég feltűnő is volt hogy ott állok szoknyába, blézerbe, és koszos sportcipőbe....

Én még annyira sem tudok magassarkúba vezetni hogy beálljak az udvarra.

2018. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok, de férfi vagyok. Ez baj?
2018. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A párom gond nélkül vezet magassarkúban, tûsarkúban is. Nem is értem, mi lenne ezzel a gond, mert a pedált úgysem a sarkaddal nyomod. Hogy más szögben áll a bokád, az max. szokatlan lehet először, de nem akadályozhat. Ami tényleg nem jó, az a vastag talpú cipő, mert nem érzed rajta keresztül a pedált. Túrabakancsban én sem szívesen vezetek emiatt. A nőknek a telitalpú és platform cipők is hasonlóak lehetnek, de olyat az én párom szerencsére nem hord.
2018. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!