Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáz elvételnél kopogás elől a...

Gáz elvételnél kopogás elől a futóműben, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt bárki is írná: 3 szerelőnél is volt már, mindegyik mondott valamit amiket cseréltettem is (kormánymű axiálokkal, motortartó bakok, külső kormánygömbfej..) tehát ki lett cserélve rengeteg dolog de még mindig kopog valami.

Az alany egy 1999-es 1.0 swift, kezdőautónak vettem, nagyon megszerettem de ezt a kopogást megszeretném csináltatni. Inkább gáz elvételnél hallom menet közben, kanyarban meg se nyikkan mert külső féltengely csuklók is cserélve lettek. Mi tud kopogni még /gáz elvételnél inkább/? Olyan érzés kicsit mintha valami ütné az alvázat..Kérem csak olyan írjon aki segíteni próbál, és nem az autó típusát fikázza.



2018. nov. 5. 19:45
1 2
 11/15 veterán vas ***** válasza:
100%

Hasonló problémám volt (2006-os II.gen. swift)

A rázópadon sem találtak semmi.

3 hétig tartott a kutatás, a kísérletezés.

Egy délután fölbakoltam a garázs előtt, aláfeküdtem a crova-készlettel, és fellazította/újrahúztam minden utamba kerülő csavart, anyát.

A kopogás megszűnt!

(azóta sem tudom mi volt a bibi, lényeg, hogy nincs hang) :D

2018. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kipróbálom.

Egyébként a 2006-os swift az már a 4. generáció, nem a 2. :)

2018. nov. 7. 21:08
 13/15 veterán vas ***** válasza:

Hááááát, a fene sem tudja már követni, hogy hányadik....


/én egyébként ezt a 2005 utáni, csak "nyomottorrú"nak hívom/ ;)

2018. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Féltengely probléma
2018. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pityu78h válasza:
Mi lett a hiba végül? Ugyanezt tapasztalom a kocsimon. Üresben gurulva is kopog.
jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!