Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire működne...

Akosszabo kérdése:

Szerintetek mennyire működne az, ha Angliában élek (Londonban) és munka melett szeretnék autókat-motorokat tesztelni és ezekről cikkeket/videókat készíteni?

Figyelt kérdés
Az angol márkakereskedések/forgalmazók így adnának autót tesztelésre hogy nem angol nyelven készíteném az anyagokat?

2018. nov. 5. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Álmodj királylány.
2018. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
52%
Szerintem te se hiszed el hogy igen. Mi okuk lenne rá?
2018. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
69%
Mégis miért adnának? Meg csak úgy nem dobálják a fullos verdákat minden jöttment jutuberhez hogy 'ne itt van. Ahhoz előbb le kell tenni valamit az asztalra. És a minimum hogy Angol legyen, ha már tőlük kapod.
2018. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Tegyél le valamit az asztalra utana majd adnak...
2018. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Termeszetesen mindenki szeret ingyen odaadni tobb szaz millas autókat
2018. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 D. Brasco ***** válasza:
19%
Ez mar csak igy működik hogy valami 120. senki besétál az utcáról,hogy ő tesztelne...ráadásul magyarul es mar adjak is a bentley meg a rolls kulcsát
2018. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Beviz Elek ***** válasza:
52%

Ez úgy működik hogy oda-vissza megérje, tehát te a nézettségért csinálod, ő pedig a reklámért. A mutatvány két helyen bukik el:

-Angliában ki a reklámozna magyarul angol helyett?

-Miért adnának oda egy névtelen alaknak egy autót? Lenne talán 200 megtekintés évente?

2018. nov. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

_________

Ennyire.

2018. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt több százmilliós luxus autókról? Ezt honnan vettétek? Én a konzumer autókban /motorokban gondolkodtam. Na nembaj látom itt is a szokásos magyar negatív fikázós mentalitás megy. Majd ha (talán) sikerül és összejön akár egy vállalkozás keretén belül majd akkor beszámolók nektek erről egy videóban talán. Addig is dolgozzatok csak szarért-hugyért alkalmazottként, majd én megmutatom. Majd küldök linket. ;)
2018. nov. 6. 16:20
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
:D :D Nagyon magas az a ló, fájni fog a földetérés... itt nem magyarok vagy nem magyarok, hanem álmok és realítás amiről szó van. :D
2018. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!