Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában a megélhetés?

Angliában a megélhetés?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, hogy körülbelül mennyi pénzből lehet Angliában (London és környéke érdekelne főleg) megélni?

Tervezünk egy barátommal kimenni egy-két évet ott dolgozni, kifejezetten pénzgyűjtés, tapasztalatszerzés céljából. Nem szeretnénk nagy luxusban élni, hiszen a fő szempont a spórolás lenne :D

Ilyen feltételek mellett kb mennyiből tudunk megélni, gondolok itt arra, hogy mennyi a szállás, rezsi, kaja, stb.



2018. aug. 11. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom pontosan ezeket mert családdal vagyok, de:

2 gyerek, egy feleség, és jómagam kényelmesen megél azvén fizetésemből, mindent abból fizetünk. Kaja, lakhatás, nyaralás, kölcsön törlesztő, minden.

A feleségem fizetése tisztán minden hónapban megtakarítási számlára kerül.

2018. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 asapferg válasza:
Elso valaszolo, egy osszeget ha leirnal az tisztabb kepet adna az egeszrol.... Bristol kornyeken elek, es szerintem elhetobb mint London, ott eleg huzos arak fordulnak elo... 1500 font fejenkent, es akkor meg nem beszelhetunk nagylabon elesrol:) termeszetesen angolul tudni kell a jobb munkakhoz, es nem az otthoni gagyogos szintet, mert azzal magasabb poziciora nem igen alkalmaznak.
2018. aug. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Havi 2500-3000 havi megtakarítás.
2018. aug. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!