Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz vizsgán kérdések?

Kresz vizsgán kérdések?

Figyelt kérdés
1 hét múlva fogok vizsgázni Kresz-ből, októberben kezdtem el rá tanulni, végigvittem a programot az E-titanon, a tesztek kb. 90%-ban mind sikerültek, az lenne a kérdésem, hogy a rendes vizsgán ugyanezek a kérdések lesznek ugyanígy megfogalmazva megtalálhatóak vagy máshogy? Csak mert néztem a kreszteszt oldalt, ahol teljesen más formában vannak a kérdések nyelvtanilag és nem tudom kicsit furcsa volt, épphogy ott meglett a 65 pont. Szerintetek nézzem át a kreszteszt oldalt is? Vagy elég ha nézem az e-titanos teszteket? Azokon kb. mindig 70+ pontokat érek el. Bocsi, ha hülye kérdést tettem fel! Válaszokat előre is köszönöm szépen!

2018. nov. 6. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Az online KRESZ valószínűleg nem a teljes kérdésbankból válogat, ahhoz további díjért férhetsz hozzá. Érdeklődj az autósiskoládban!
2018. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, azért is kérdeztem, mert találtam egy programot, amin ugyanazok a kérdések találhatóak, amelyek az E-titanos tesztlapoknál és nem tudom, hogy elég-e ha azokat tudom.
2018. nov. 6. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség nem kell további díjakat fizetni semmiért, ugyanaz az egész mint ami az e-learning, kresz vizsgán a kis videók igényesebbek. Még a kérdések is ugyanúgy vannak feltéve.


Sok sikert.

2018. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 7. 18:17
 5/5 anonim válasza:
100%
Ugyanazok a kérdések, ábrák és még videók is a vizsgán mint az eTitánon! Ma voltam vizsgázni, baromi egyszerű volt. Teljesen ugyanúgy van megfogalmazva minden!! Ne parázz, sikerülni fog!
2018. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!