Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján vásároltok autót? És milyen kritériumok vannak nálatok ezügyben?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1.legyen megbízható

2.ne fogyasszon sokat

3.olcsó alkatrészek

4.legyen benne klíma

5.ne legyen öregebb 2004-esnél

2018. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kellejen szerelot latnom.
2018. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

-Ne legyen rozsdásodásra hajlamos

-Jó alkatrész ellátottság

-A motorja legyen megbízható, erős

-Tetszen a formája

-Legalább klíma legyen benne

2018. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más. Van aki a fogyasztást nézi meg ilyenek, van aki az erőt stb. Attól függ mire használnád. Kell e hogy nagy hely legyen, vagy elég egy kissebb amivel jobban lehet pl parkolni,stb. Van aki meglát egy autót és azonnal bele szeret.
2018. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen elit társaságba kerültem, de nekem, mint a nép egyszerű, lenézett fiának, első helyen régóta egy szempont van fixen: a vételár. Amit nem engedhetek meg magamnak, annál nem is gondolkodom a fenntartási költségeken és egyéb apróságokon.
2018. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon emberfüggő!


Én elfogult vagyok mert öreg dízel mercim van!

Nem tervezem lecserélni de ha ne adj Isten tönkre menne (bár erre kevés esélyt látok) vagy belém jönnek és totálkáros lesz akkor ugyanúgy öreg dízel mercit fogok venni a megbízhatósága miatt.

Lehet, hogy lusta de nagyon megbízható és az alkatrészek ára is egészen tűrhető de ami a legfontosabb, hogy otthon gyerekjáték megszerelni/javítgatni.


Rengeteg km van benne és nem mai darab de motorikusan még sosem hagyott cserben!

2018. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kimondottan 6 henger benzin sedant kerestem. Igy lett e39. Kizárolag m52 motorral.kritérium volt a digitklima, kevésbé elrohadt kaszni.meg hogy 300alatt mutasson az ora.
2018. nov. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megjelenés, teljesítményszint és a max. ár.

Majd utána a további szűrés a lehetséges típusok között, megbízhatóság, fenntarthatóság, fogyasztás, szervizelhetőség, stb stb.

2018. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kitalálom, hogy nekem kell egy adott modell, és akkor azt veszem. Mondjuk 2 évente cserélgetve vannak az autók, és egyszerre 3 is van.
2018. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En fel evente cserelek. Azon kivuk hogy megtehetem az az oka, jogy szeretem ha a leheto legbiztosangosabb auto van alattam. Es a t is szeretem hogy mindig az enyem a legujabba kornyeken :)
2018. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!