Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baja az autónak ha...

Mi a baja az autónak ha motorhibát jelez és rángat?

Figyelt kérdés
Sejtem, hogy millió oka lehet, de eljöttem vele a munkahelyemre. Beindíthatom még, hogy hazaérjek?
2018. nov. 7. 10:59
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Ez igy ebben a formában ezotéria kategoria......
2018. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
A transzpozícionátor kiégett.
2018. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Benzines? Szerintem nem megy egy (vagy kettő) henger. De igen, sok oka lehet.
2018. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, Daewoo Lanos 1.5 benzin.

Gyújtógyertyák és kábel csere, illetve korábbi hengerfejtömítés csere után valamit (már nem emlékszem, pontosan mit) nem raktak vissza rendesen, azt helyrerakták. Azóta megy rendesen.

Persze ez nem jelenti, hogy nálad is ez a gond, lehet akár a trafó is, vagy még sokminden más, mindenesetre nagy eséllyel valami elektronikai probléma lesz.

Egyébként nálunk sem itthon jelentkezett, utána még mentünk vele vagy 400km-t, nagyobb baja nem lett.

2018. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beindítottam és haza mentem vele utána pedig a szerelőhöz (semmit nem jelzett ki és nem rángatott) gyertyákat cserélt benne. Meglátjuk előjön e még a probléma! Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 9. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!