Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg olyan rosszak a 2...

Tényleg olyan rosszak a 2 ezres diesel motorok autóknál?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm épp autót akar vásárolni, és bármilyen autó szóba jöhet bármilyen jó áron, ő rá sem néz mert 2 literes a motor, nem pedig 1.9-es.


Ezt nem nagyon értem, főleg úgy hogy semennyire sem értek az autókhoz.


Leginkább ezekről az autókról esett szó:

-Audi a4-esek 2002 és 2006 közöttiekről,

-VW Passatok 2006-2009 körüliekről.

-Meg 3-as széria BMW-k, 2005 és 2007 közötti évjáratokról.


Ugyanaz a motor lenne bennük? Állítása szerint hamarabb tönkre megy a 2 ezres, és bajosabb mint az 1.9-es motorok, szóval csak azt akar venni.


Ezt elmagyaráznátok nekem?


Illetve a kérdés második fele, ha csak a fent említett 3 féle autó közül választhatnál, melyik lenne az és miért?


Én a BMW-ktől a hibák miatt félek, az audit hamarabb ellopják mert tömeg, a passattal mondjuk nem lenne bajom, csak csufi a kerek lámpa 😅



2018. nov. 8. 03:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszak a 2 literes dízelek . Nekem van egy 2.0PDTDI Rs octaviám 2007-ből jelenleg hobbi autóként van soha semmi baja nem volt pedig tavalyi évig napi szinten volt használva . Napi használatra van egy 2008-as 520d bmwm esddig a közel 1.5 év alatt 100ezret raktam bele és ez alatt semmi komoly baja nem volt . Azzal legyen tisztában , hogy akinek van pénze majomra legyen pénze banánra is .
2018. nov. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!