Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbüntethet a rendőr ha...

Megbüntethet a rendőr ha kontakt hiba miatt hiányos a világításom?

Figyelt kérdés

Megállított mert a bal hátsó lámpám nem világított.

Természetesen minden elindulás előtt a KRESZ-nek megfelelően ellenőrzöm amit kell.Na jó nem, de figyelek a világításra mert kb 2 perces munka cserélni, és nem igazán járok félszemű autóval.

Emlékeztem,hogy tegnap amikor tolattam a kirakatban tisztán láttam,hogy ég mindkettő.

Megütögettem, nem történt semmi.Benyúltam a kábelekhez, és egy varázsmozdulatra megjavult.

Jeleztem is neki,hogy amikor elindultam még égett, szóval erre nem tudtam felkészülni.

Elbeszélgettünk, azt mondta,hogy jóindulattal de most nem büntet meg és cseréljem ki az izzót.Pedig értelmesnek tűnt, de rosszul tudom,hogy ezért nem büntethetne meg?


A hiba kijavítva, de nem tudom,hogy ez ellen mit lehetett volna tenni?


2018. nov. 10. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A kontakt hiba mozgatással nem fog megjavulni.

:-)

2018. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ilyen esetben nem. Hiszen menet közben is kiéghet az izzó.
2018. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!