Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 200 ezerből már lehet jó...

200 ezerből már lehet jó használt autót venni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 16:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 2,3 millióért veszem, használtan, de az autó nem pedig egy halom roncs.
2018. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én tapasztalataim szerint ki lehet fogni 200-ért jó autót. De türelemjáték. Alkalmi vételek vannak jók F astrákból, swiftekből, matizokból és hasonlókból. Mármint ha a jó neked azt jelenti hogy elvisz a-ból b-be akkor is ha fapados.

Szerintem ennyi elvárással simán lehet elfogadhatót találni. Nem az elsőt kell megvenni, lehet fél évig kell keresgélni.


Szomszéd is 120-ért vett régi típusú swiftet. Öreg idős bácsié volt aki meghalt. Fia meg nem akart vesződni az egésszel meg fizetni utána ezért inkább ennyiért eladta. Egy panelt kellett cserélni rajta 15 ezerért, átiratni és már megy is. Ez bőven 200 alatt volt mindennel együtt.

De nagy szerencse és türelem kell hozzá. És akkor se egy álomautó lesz.

2018. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kersegéj sokat, biztosan fogsz találni. Ha ennyi a keret akkor ebből kell megoldani.
2018. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért vicces, hogy itt low budget autóvásárlásra mindenki jön az egyes Swifttel ami pont ez az árkategória, mikor a kérdés fordított, akkor meg mindenki szerint lehetetlen ennyiért autót venni.


Kérdező,


ennyiért lehet venni Swift I, Corsa B és hasonló kisautókat vállalható állapotban, de csodát nem kell várni.

2018. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
4 éve 100 ezerért vettem Fiestát, eddig 40 ezerbe van + műszaki, második kövi hónapban esedékes és most kell költenem fékcsőre :) meg stabilizátorra kvázi napi használós autó ami jól fűt és szervós , arra költöttem 180 ezret, ami elég vicces szerintem, ja a telefonom ingyen volt mert a tesóm odaadta , mert neki lett másik, szóval nem tudom telefonnal összehasonlítani. :D
2018. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En 100 ezerert vettem egy idos partol egy 2000-es 1.3-as akkoriban kaphato legextrasabb swiftet. Egy vezerlest plusz olajcseret csinaltattam ami megallt 38-ban munkadijjal egyutt. Friss muszakis szoval ha minden jol megy 2020 nyar vegeig csak benzinre kell koltsek
2018. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!