Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford vagy Opel?

Ford vagy Opel?

Figyelt kérdés

Ford Focus 1.6 vagy Opel Astra H 1.6 ?

Fenntartásilag melyik vállalhatóbb alkatrészileg ?

Vélemény az Opel eco motorokról ? Benzineseknél is csipkedi az olajat ?


(A Focus 2008-as az Astra 2009-es)


Válaszokért zöld pacsi !



2018. nov. 13. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Én a Focust mondom. De csak mert azt jobb vezetni. Engem nem csak a számok érdekelnek, mert szeretek is vezetni.
2018. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés pont bennem is felvetődött 2009 tájékán. Én annak idején újonnan a H Astra mellett döntöttem.

"Vélemény az Opel eco motorokról ? Benzineseknél is csipkedi az olajat ?" Pont hogy a dízelekre egyáltalán nem jellemző! A benzinesekre igen, de ez is inkább nagyban az előélettől függ. Az 1.6XER motor az egyik legjobb, legproblémamentesebb a korabeli Opel motorok közül. (Nekem ugyan 1.7 dízelem volt.) A Focussal nincs bővebb tapasztalatom azon kívül hogy nézegettem és anno tesztvezettem.

2018. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a Focus sokkal jobb autó, vezethetőség, és szerintem kényelem szempontjából is. Viszont nem túl tartós, ahogy szerintem a H Astra sem. Mégis a Fordot választanám, mert a Focus alapvetően egy jó autó, és a motorja is jobb.
2018. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de egy jobban felszerelt H Astránál szerintem semmi panasz nincs a kényelemre. Ne csak a sok volt flottás céges alap felszereltségű autóból induljunk ki! Nekem a futóművére se volt panaszom. A mostani 2018-as autóm semmivel nem jobb, sőt... 300.000km-t alattam jelentősebb meghibásodás nélkül elgurult az Astra. A céges Ford (igaz nem Focus), folyamatosan szervizben volt valami miatt.
2018. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!