Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni 400ezer Ft környékén?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen kérdés volt már.

Napi kb 80 km-t megyek.

Eddig néztem:

Citroen Xsara

Ford Focus

Toyota Corolla

Suzuki Swift


2018. nov. 13. 23:59
 1/7 anonim válasza:
25%
Fiat Punto. Nekem tetszik nagyon.
2018. nov. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy jobb Swift vagy egy F astra lenne a jó. Megbízhatóak,fillėres minden hozzájuk ha kell. Jobb állapotúakat vehetsz ezekből, főleg ha a 400 ba benne van a papírmunka is.
2018. nov. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
250-300bol vennek egy tip top swiftet a tobbit meg meghagynam az esetleges hibakra javitasokra
2018. nov. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem vennék swiftet. Meg lehet kövezni. Tudom hogy olcsó és mindenhol elmegy. Meg tudom hogy sokan olyat vettek és maguknak is meg akarják magyarázni hogy hiába kaphattak volna jobbat ugyan annyiért az a legjobb.

Én ennyi pénzből helyedben vagy focust vagy astrát vennék. Esetleg hondát, de nem civicet.


(Hazudtam mert hosszágyűjtenék még 200-at és celicát vennék akkor is ha minden baja van. De ha a-ból b-be kell akkor a fentiek közúl néznék)

2018. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Swift elég megbízható, ennyiből már jó állapotú példányokat is lehet találni amiket nem laktak le. Nekem is volt, 5 évig jártam vele dolgozni, bevásárolni, futkozni ide-oda. Kopó holmikon kívül nem kért mást. Fájt a szívem hogy eladtam, de kellett egy nagyobb mikor jött a gyerek. Rozsdára kell figyelni ha nem garázslakó.
2018. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem értem miért lettem lepontozva... #1
2018. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Corolla E11.

Nekem kettő is volt, csak benzinest.

1,3-as motor keveset fogyaszt, megbizható.A futómű nem egy Audi szint, de nem kellett cserélnem szinte semmit 50 000 alatt.Nem olyan kényelmes, mint egy Citroen , nem olcsó, mint a Swift...középút.

2018. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!