Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat b4-et...

Volkswagen Passat b4-et érdemes 300-400ezer kilométerrel venni?

Figyelt kérdés
Hosszabb autópályás útra lenne , de nincs rá sok pénzem (500ezer forint). Nem tudom hogy jó döntés-e ? Gondolkodtam még az opel astra 1.7 dti-ben is ,azonban abban is 300 körül vannak a kilométerek.
2016. máj. 9. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tényleg ennyi km van benne, és nem tekert ez is akkor igen. Szinte az összesben ennyi van, amire azt irják 150 ezer az valószínű nem igaz...

Az állapotra kell figyelni, mert egy autót 150 ezer kilóméter alatt is le lehet gyilkolni. Értem azt hogy gondos tulajdonos volt -e előtted, pl olaj csere 10 ezrenként stb... ezt nem tudod, de ugy is látni fogod az autón mennyire vigyáztak rá. 1-2 száz ezer forintot hagynék az esetleges váratlan meghibásodásokra, esetleg fel kell újitanod valamit, gumit kell venni, vagy aku szarakszik majd összel stb..

egyébként ilyen árban egy f astra is jó lehet, nekünk is van. Megbizható nem romlik el, 400 ezer kilóméteres darabként is csak teszi a dolgát, de mi a 40 éves traktort is azzal tankoljuk mint maivel szerencsétel f astrát. Rozsdára kell figyelni, astráról tudom irni csomagtartó, illetve üzemanyag töltő nyílásnál. De 500 ezer forintért igen jó dieseles f astrat kapsz. Tehát ha keresgetel azt garázsból veszed rozsda mentesen... arra figyelj hogy a kevés km nem mindig jó, mert bizony 2-3 éves olaj se jó, de barátnőm nagymamájának suzukijába 20 ezer km volt de 8 éves olajjal. Tehát ha találsz 500 ezerért egy bácsika autóját nem biztos jó vétel :)

2016. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valóban csak annyi kilóméter van a Passatban, akkor mindenképpen, nagyon kényelmes és jó autók, ideális hosszú útra is. Opel sem rossz, de akkor már inkább a VW-t ajánlom.
2016. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állapotot nézz, ne km-t.
2016. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!