Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy történik a tartós autóbér...

Hogy történik a tartós autóbérlés?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata? Például középkategóriás autókat már havi bruttó 60-70 ezerért lehet bérelni. Ebbe benne van a biztosítás, tankolás és a szerviz?

Melyik éri meg jobban? Sajátot fenntartani (nem kevés az sem) vagy inkább hosszabb távra bérelni. Igazából nincs állandó szükségem autóra, de pl nyártól december végéig, tehát az év második felében jól jönne több ok miatt (nyaralás, nyáron ide oda menni, karácsonyozás rokonoknál, stb). Ez esetben nem jobban megérné fél évig bérelni, mint sajátot fenntartani?



2018. nov. 14. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én béreltem autót. Most már a sajátom. Mi úgy egyeztünk meg, hogy fizetem a lízing árát, én tankolom, én szervizelem, de azt kifizetik. A biztosítást én fizettem. 4 évig lízingeltem az autót (céges pénzből). Utána megvettem. Szerintem senki sem fog örülni annak, hogy csak hónapokra bérelsz autót. Egyébként egy saját autó fenntartása olcsóbb (ha már megvetted), mint bérelni egyet.
2018. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tankolást felejtsd el, hogy benne van.
2018. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor tenyleg megeri inkabb sajat auto, ha a tankolas nincs benne.
2018. nov. 14. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!