Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen vicces céllal béreltete...

Milyen vicces céllal béreltetek autót? Van valami érdekes sztoritok amiért másik kocsit béreltetek? Bevált?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálam az volt egy nagyon vicces sztori, mikor nagymamám temetésére béreltünk egy autót. Ja, nem, az mégsem volt vicces...

Mi a francnak bérelne bárki "viccből" autót? Gondolom agyatlan idióták válaszát várod.

2018. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolhatott, hogy jó dolgukban magukkal mit kezdeni nem tudó fiatalok tettek fel youtube-ra videókat, amikor csak úgy passzióból gyilkolgatnak kölcsönautókat. Tiltáson forgatják "csak úgy", blokkoló fékezés, keresztben csúszás, fekvőrendőrön átszáguldás, visszakapcsolás tiltási fordulatszám fölé, aztán a motor szétmegy. Szóval ilyen módszeres autótönkretétel céllal. A kölcsönzős meg futhat a pénze után, mire azt megkapja peres úton, tönkremegy.
2018. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Haha, hát vicces/érdekes lehet bármi amikor nem A - ból B be rendeltétek a kocsit egy hosszú hétvége miatt, hanem valamilyen céllal. Tényleg: Youtube videózni, lánykérésre, ló vontatásra, mit tudom én, ezért kérdeztem :)
2018. jún. 29. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer tervezek bérelni egy ferrarit hogy azzal vigyem a disznókat, csak sajnos nincsen rajta vonóhorog
2018. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bérelj Lambót, azon lesz vonóhorog... passzolni is fog a disznóhoz:

https://www.youtube.com/watch?v=QhYEXl1qK2A

2018. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!