Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jármű forgalomból történő...

Jármű forgalomból történő végleges kivonása, hogy tudom ha nincs bontási átvételi igazolásom?

Figyelt kérdés
Mi van ha én az összetört opelemet nem bontóba adtam le hanem szétszedtem, alkatrészeket szétosztogattam, eladtam ismeretségi körömben, maradékot meg méhtelepre vittem ? Hogy tudom véglegesen kivonatni forgalomból ?

#forgalom #kivonás #átvétel #bontási #igazolást
2018. nov. 15. 05:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudod kivonni és a legtöbb méhtelep sem veszi át már a maradék roncsot.
2018. nov. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Sehogy


Használd a keresőt, le van írva ezerszer részleteiben is

2018. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
36%
Jó nagy baromságot csinaltal az ugye tudod?!
2018. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha találsz valami simlis bontóst, akkor kaphatsz bontási igazolást egy kicsit többért, mint amennyit az összes kiárult alkatrészért kaptál.

Vagy keresel valami ismerős külföldit, aki megveszi a roncsot papíron.

2018. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még nem tettem ezt meg, :) csak tapogatózok hogy tudnék ebből a helyzetből a legjobban kijönni, mert a biztosító tuti nem fog annyit fizetni mint amennyit a kocsi ér!
2018. nov. 15. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy Ukránnak eladod papíron,adsz neki egy kis KP-t.Ezzel az adásvételivel elmégy az okmányirodába,biztosítóhoz és megoldódott a dolog.Ez a legolcsóbb megoldás.
2018. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!