Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajnyomás mérés kompresszió...

Olajnyomás mérés kompresszió mérővel?

Figyelt kérdés
Van egy kompresszió mérő készletem, ez az alap fajta kofferben, adapterekkel, órával. Kérdés az, hogy olajnyomást tudok e mérni vele? Itt az nyomásmérő óra a kérdéses, hogy bírja e az olajat. Van valakinek ebben tapasztalata?
2018. nov. 15. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Beteg ötlet.
2018. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
Ezt a baromságot........
2018. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze egyikőtök sem tudja, hogy miért, ugye? Csak hogy beteg, meg baromság...
2018. nov. 15. 11:42
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
Ha ezt most neked külön meg is kell magyarázni,akkor te ostobább vagy mint azt első körben feltételezni mertem!
2018. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tönkre fog menni. Levegő mérésére van gyártva. Ha tele megy olajjal, utána dobhatod ki. Szerintem vegyél egy szerelvényüzletben egy nyomásmérőórát, akár egy olyat, amit fűtési rendszerekhez lehet venni. Néhány bar nyomás van az olajkörben, ehhez való óra kell.

Szerintem.

2018. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

D. Brasco..szokásos semmitmondó, tuskó rizsát nyomod...VÁLASZT a kérdésre képtelen vagy adni, mert tudatlan, nethuszár vagy.

Nem az a lényeg, hogy én mennyire teszek fel hülye kérdést, hanem az, hogy te mennyire adsz paraszt választ.

2018. nov. 15. 13:56
 7/9 D. Brasco ***** válasza:

Kedves kérdező.....a kérdésed olyan szinten ostoba,hogy kajak nem is értem hogy mire számitasz?Meg milyen választ vársz?Szerinted egy légnemü anyagra tervezett cuccal fogsz tudni folyékony anyagnak barmilyen fizikai tulajdonságát mérni?!?De még tegyük fel hogy valami csoda folytán lehetne ilyet,akkor a következő kérdésem csupán csak annyi hogy az olajágba hova es milyem csatlakozóval gondoltad bekötni ezt az egeszet?.........kérdésednek kb annyi értelme van hogy barométerrel meg tudom-e mérni a csapban a víz nyomását.........


"Nem az a lényeg, hogy én mennyire teszek fel hülye kérdést, hanem az, hogy te mennyire adsz paraszt választ."

Szokták mondani hogy hülye kérdésre hülye valasz.......

2018. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

D. Brasco....hogy hova tekerem be? Az olajgomba helyére te nyomi..majd nézd meg a neten, hogy néz ki az olajgomba és milyen portokon lehet olajnyomást mérni egy motoron. Okoskodsz itt, de életedben nem szedtél még szét motort ugye? Most hívtam fel egy hidraulika boltot, létezik olyan mérőóra(én nem is olyan ritka), ami alkalmas hidraulikus és pneumatikus mérésekre is te nyominger. Tehát simán előfordulhat, hogy tudja az én mérőórám is. A készletben van pont olyan menetes adapter ami passzol a kérdéses motor olajportjába.

Azért teszem fel itt a kérdést, hogy lehet másnak is eszébe jutott megmérni így az olajnyomást és nem ment tönkre tőle az óra.

Ha nem értesz hozzá, ne ugass bele.

2018. nov. 15. 15:40
 9/9 anonim válasza:
D.Brasco és a többiek hiába osztják az észt, amiről a kérdező beszél életképes. Nem viszkozitást, és nem levegő páratartalmat akar mérni, csak nyomást. Ha tudnád Brasco, hogy milyen a nyomásmérő órák belső felépítése, nem oltottad volna le nagy arccal a kérdezőt. Itt igazából Te vagy az, aki nem ért a fizikához, ahogy a mechanikához sem.
2019. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!