Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz B kategóriá?

Kresz B kategóriá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudtok egy jó oldalt ahol tudnám tanulni a kresz-t?

Mert most lesz a vizsgám jövő héten.

Esetleg olyat tudtok ahol kb ugyan azok a kérdések lesznek?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. nov. 16. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az e-titan .
2018. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azzon tettem le a tanfolyamot.

Már nem enged be lépni mert le járt az idő októberben.

Olyan oldalt szeretnék ami ingyenes és kb ugyan azzok a kérdések lesznek hogy adig is tanuljak.

2018. nov. 16. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:

10 000 kérdés van a vizsgaprogramban. A gyakorló programokban ezert sem ér el a számuk. Kétnapos sűrűséggel merül fel ez a kérdés.

A balesetmentes közlekedéshez nem a vizsgakörülményeket kell gyakorolni, mert a kocsiban nem betűkre fogsz bökködni.

Magát a KRESZ-t kell figyelmesen megérteni, felismerni a szabályok jelentőségét, az összefüggéseket.

Magának a rendeletnek a szövegét kellene tudni, nem betűről betűre, de azért mégis csak tudni.

A szabályrendszernek a fejedben akkor is hasznosan ott kell lenned, amikor 160-nal robogsz.

A tankönyv ebben segít.

Ha csak azt tudod, hogy a 4. kérdés A, az 5. C, akkor életveszélyes leszel az utakon.

2018. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

?

Szerintem eszt félre értetted.

Nem aszt akkartam hogy tudjam a 4-ik kérdésnél mi a válasz, hanem GYAKOROLNI szeretnék.

Mivel a tanfolyammal már végeztem és nem sokára itt a vizsga gyakorolni szeretnék. ^^

Tudom jól hogy ez nem játék.

2018. nov. 17. 00:06
 5/5 anonim ***** válasza:

A jogosítvány megszerzésének nem feltétele az írási készség? :O



[link]

2018. nov. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!