Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb (akár ritkábban mai hasznalatra is) Lada Wartburg vagy régi Skoda?

Figyelt kérdés
Szeretem a régi autókat és főleg ezeken gondolkoztam mert ezek még nem azok a nagyon draga autok mint pl a trabant es szeretnek venni egy ilyet és ti milyet ajanlanatok?

2018. nov. 18. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pont tegnap járt a fejembe ez, megyek dolgozni, kellene valami Swift mellé amit régóta szeretnék, mindig visszatérő gondolat ez nálam. De mindig oda lyukadok ki,hogy mind sokat fogyaszt és nem fűt ami elengedhetetlen. Aztán a vége tudom, hogy wgy Lada Samara lesz, mert egy butus vagyok ilyen téren..
2018. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még talán Lada van is jobb állapotú de Warnyú nem igen van már. Szerintem már mind szét rohadt.
2018. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
regi 105ös vgy 120as skodak?
2018. nov. 18. 13:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Volt egy piros 120tegnap fönn, azért nem csapok le rá mert messze, de amúgy jó cucc.
2018. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

120-as Skoda?

Hát nekem nem kéne... nem valami szép és nem is valami jó autó, költeni kellene rá és dolgozni vele rendesen, hogy megbízható legyen.


Oké hobbi autó lenne de akkor sem kellemes amikor lerohadsz 2 falu között és hívnod kell valakit aki húzzon haza :)

2018. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a Lada ami ezek közül a leginkább használható. Nem véletlen, hogy ezekből azért még látni elvétve működő, sőt akár jó állapotú példányokat. Akár a Samara, akár valami késői 07-es még bevállalható szerintem.

120-as Skoda a farmotor miatt nagyon farnehéz, alulkormányozott. Emellett jellegzetesen hangos. Hűtésével szoktak gondok lenni. A Lada "autóbb" mai értelemben.

2018. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
en minden kepp ragaszkodok a szovjet kocsikhoz mert szeretm az ilyenket
2018. nov. 18. 13:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért a skoda nem szovjet csak szoci :D


Vegyél Csajkát, az szép, de az ára is :)

2018. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
vagy az 1310es dacian gondolkoztam
2018. nov. 18. 15:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Annak idején is sokkal jobb volt a Lada, mint a Dacia. Valamint normál állapotú 1310 elég ritka már. Ladából nagyobb a választék.
2018. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!