Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a benzinkút nincs nyitva,...

Ha a benzinkút nincs nyitva, és valaki odaáll a kúthoz és megpróbál tankolni, akkor ad ki a kút benzint?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

"nincs nyitva"


Melyik?

2018. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted? Komolyan úgy gondolod, hogy csak úgy ingyen lehet tankolni a zárva lévő kutaknál?
2018. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Vicces is lene. Amúgy gondold végig van benn egy szivattyú... azt meg egy gombnyomas kikapcsolni, és hopp máris nem ad ki semmit.
2018. nov. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Persze, ha jobbra nézel, van ott egy "becsület-kassza" feliratú kis doboz, abba kell beletenni a tankolás összegét.
2018. nov. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Akkor sem ad, amikor nyitva van, ha a kút lezár, vagy lezárják. Pl., amíg az előző nem fizeti ki a számláját, hiába lógatod a csövet a kocsiba, nem fog jönni semmi.

De le is lehet zárni, más okból is.A shop nyitva, benzin van, te is ott vagy, mégsem tudsz tankolni.

És megnyugtatlak, nem tudják nyitva felejteni arra az időre, amíg zárva vannak.

Egyébként csak a kisebb, hálózathoz nem tartozó kutak nem 24-órásak. A nagyok folyamatosan üzemelnek.

2018. nov. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Külföldön vannak automata kutak, azok működnek.

Előre beteszi az ember a pénzt és azért ami jár kiadja.

2018. nov. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Nyáron hosszabb útra mentünk. Telenyomtam az autót, visszatettem a pisztolyt, majd haverom szólt hogy hozott kannát, azt is töltsük meg. Mivel már visszatettem a pisztolyt, de még nem fizettem, nem engedett újra tankolni.


Ez után nem lepne meg hogyha autómatikusan akkor is kikapcsolna ha zárva van a benzinkút.

2018. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért pontozzátok le a válaszokat? Nem értem.

Ha nincs nyitva a kút, akkor nem lehet tankolni.

De más választ tartotok helyesnek, akkor álljatok elő vele!

2018. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
5-ös, ez így nem igaz, nálunk van egy MOL és egy OMV kút is, mindkettő 6:00-tól 21:00-ig van nyitva.
2018. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

6-os itthon is vannak automata kutak, pl. a csömöri Auchan kútja.


Gigliola Radic: ne csodálkozz a lepontozgatásokon, vannak akiknek ez okoz örömet, ezért járnak ide. Hadd legyen ennyi örömük. Ha ettől jobban érzi magát aki lepontoz máris tettél valamit valakiért :)

2018. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!