Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e valami letölthető...

Szabó Zoltán 47 kérdése:

Van-e valami letölthető program, amivel házilag is lehet a szenzoros szelepeket összepárosítani az autóval (Opel)?

Figyelt kérdés
A tavasszal vettem új opel gépkocsit, és most szembesültem vele, hogy a nyári-téli kerékcserét csak a márkaszervizben lehet (horror áron) elvégeztetni, mert az új kerekek szelepjeit össze kell párosítani az autó számítógépével, amit a márkaszerviz szerint csak márkaszervizben lehet elvégezni. Eddig mindig otthon a garázsban fél óra alatt kényelmesen lecseréltem tavasszal és ősszel a négy kereket, ami most a szelep párosítás miatt nem megoldható. Tud-e valaki valamilyen megoldást opelhez, amivel a szelep párosítás házilag is megoldható (Akár hekkelt torent oldalról letölthető program is érdekel), hogy ne keljen évente kétszer feleslegesen sorba állni, és feleslegesen a márkaszervizt gazdagítani. (Az már csak költői kérdésem, hogy ha a telefonpárosítást meg tudták úgy oldani, hogy a műszerfalról lehessen elvégezni, a szelep párosítást miért nem ?) Minden praktikus ötlet érdekel.

#Opel #szenzoros szelep
2018. nov. 20. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Sok minden eszembe jut, amit le sem írok, de egyet mégis:

ha már ennyire nincs pénz banánra, akkor inkább járj állandó hibaüzenettel a műszerfalon, mint egy hackelt programot eressz rá a garanciális autódra...

2018. nov. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Van hozzá kütyü. Aliexressrő, ebayről rendelhető, pár ezer forint. Nálam K Astrán hibátlanul működik vele a kerékpárosítás otthon.
2018. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Ez az: https://www.youtube.com/watch?v=HIdYpSt_Id8

Átszámítva valami 2500Ft-ért vettem házhoz szállítással. Ugyan így működik, mint a videón.

2018. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a videót. Egyszerűnek tűnik a használata. Esetleg tudod honnan lehet rendelni ?
2018. nov. 21. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!