Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Seat...

Mi a véleményetek a Seat autókról?

Figyelt kérdés
Egyszerűen beleszerelmesedtem a kinézetükbe. Remélem egyszer a tulajdonosa leszek egynek. Főleg a Leonok tetszenek azokból is a régebbiek (2001-2005), de mire odajutok, hogy vegyek egyet már nagyon öregek lesznek. (Van még pár évem az egyetemből). Nektek mi a véleményetek a Seatokról? Tulajok, mennyire vagytok megelégedve a sajátotokkal?

2018. nov. 23. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Mint minden autónak ennek is vannak hibài, de szerethetők.

Mint Toledo tulaj mondom ezt(1M 2002).

Ez a forma még 5-10 év múlva sem lesz elavult, szóval merem ajànlani. ;)

2018. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volkswagen technika, annak minden előnyével és hátrányával, izgalmasabb formaterv, picit jobb vezetési élmény, de gyengébb minőségű anyagok az utastérben.
2018. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Gyengébb minőségű anyagok az utastérben"

Na ezt ne ! :) a VW beltere legendásan öregszik. Lógó tetőkàrpit és màló műszerfal burkolat illetve ajtó kapaszkodók. Seatoknàl is ugyanez megvan, de a műszerfal kivétel

2018. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó, picit lebutított, de jól megrajzolt VW a Seat.
2018. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pontosan miben is van lebutìtva, ez érdekelne. Én úgy tudom, hogy csak és kizárólag a kasztni màs, de még ott sincs súlyban szàmottevő különbség. Kicsit még erősebbnek is érződött a Toledo pl. Ugyanolyan motoros Borahoz képest, persze csak érzetre...
2018. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb hangszigetelés, gyengébb anyaghasználat, icipicit szarabb ülések, bizonyos extrák pedig nem is voltak rendelhetők a Seatba, bár ez főleg újonnan számított.
2018. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd ülj bele egy executive Seat Toledoba(amibe gyàrilag motoros alcantara fűthető ülés van, utàna meg egy Bora highlineba és nem fogsz hülyeségeket ìrni. Ez csak VW hype amiket leìrtàl! Szàndékosan pozìcionáltàk lejjebb a Seatot, Skodàt a VWnél, de nincs mögötte semmi hàttér, inkàbb felszereltség függő. Pl. a motorhàztető szigetelése... Stb...
2018. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy Leon I Cupra elég élhető kocsi lesz még egy ideig, csak aranyárban fogják mérni a vállalható állapotúakat.


VW technika, tehát alapvetően megbízható, könnyen, olcsón javítható, rengeteg bontott alkatrész, sok van belőle, jó és aktív klubos élet stb stb.

2018. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak egy 15éves van a rokonságban. A párom nő, nem ért a kocsihoz és utálja. Számomra semleges én most Skodát akartam venni, hogy kocsit cseréltünk ami hasonló mivel vw csoport mindkettő. De a párom miatt Kia Ceed lett és már én se bánom. Azt még elmesélem, hogy kollégámnak vezeték hiba miatt kiégett, de az egy 23éves Seat volt, ma már tuti jobbak.
2018. nov. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes a közeli ismerősi körben 18-50 éves korig imàdjàk a nők a formàjàt. A KIA inkàbb egy racionális vàlasztás. Megbìzható, olcsó autó, kicsi fogyasztàs.

De sajna az én nem tudnék "azonosulni" vele. Ettől függetlenül jó választàs és balesetmentest vele ;)

2018. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!