Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Renault...

Mi a véleményetek a Renault Megane 1.4 Authentique Plus típusú autóról?

Figyelt kérdés

Volt egy régi dízel Opel Vectra B-m ami az első autóm volt, viszont elég nagy volt a szerviz igénye, mivel öreg volt már és sok kilométer bele lett hajtva.

Most pedig kizárólag benzines autókat nézegetek 700.000Ft határig és lehetőleg olyat, amit az egyetemi ösztöndíjból is nyugodt szívvel szervizelni tudok. Ezért lennék kíváncsi, hogy mi a véleményetek a Renault márkáról és konkrétan az írt típusról? 90.000 Ft ösztöndíjat kapok, amit úgy konkrétan a kocsira költenék csak, ha szükséges. Nem értek az autókhoz, egyszerűen ostoba vagyok hozzá, s ezt belátom, viszont próbálok utánuk olvasni, tanulni és érteni a dolgokat. Például, hogy mit kell megnézni egy autón, na meg persze ott a szerelőm aki keni vágja a dolgokat. Ő például francia autó ellenes, de kíváncsi vagyok ti, hogyan vélekedtek?! 22F



2018. nov. 26. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jó kocsi, de meg kell nézni, mert már az is öreg. Hol osztogatnak nálunk 90 ezer ösztöndíjat?
2018. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

(NKE)

2018. nov. 26. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Nekünk van egy a családban, én nem szeretem. Mióta megvan, sok mindent kellett rajta cserélni, folyton szervizelve van. Az 1.4-es motor nagyon gyenge, semmi dinamikája nincs, de cserébe legalább jó sokat fogyaszt. Nem ajánlom.
2018. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Esetleg az 1.6-osról valami? :/
2018. nov. 26. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Az 1,4essel jobban jársz, már ami a fenntartási költségeket illeti (pl. nincs "okoskerék"- olvass utána), de a legjobb, ha elkerülöd ezt a hitvány márkát, és veszel egy normális német/japán autót. És évjárat helyett inkább az állapotot figyelném. A legfontosabb: kérj meg valakit, aki ért hozzá, hogy segítsen neked. Ha nincs ilyen, minden esetben nézesd át az autót, mert laikusként a használtautó piac kész horror és elképesztő kockázatokat rejt magában.

Üdv, egy autókereskedő

2018. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!