Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lenne érdemes...

Milyen autót lenne érdemes vennem ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

1milló alatt legyen és örülnék ha nem kéne sokat szervizelni. Első sorban napi használatra lenne az autó, munkahelyem oda-vissza 20km, főképp város. Egy évben max 10e km-t mennék vele. Nem szeretnék fapados autót, legyen felszerelt és ne 15mp legyen a 0-100kmh. Teljesen tanácstalan vagyok, eddig németeket nézegettem. Pl. 15 éves Audikat, de nem tudom mennyire megbízhatóak.

Tudnátok ajánlani esetleg autókat?


2018. nov. 27. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

1 millio alatt teljesen normalis hogy jol gyorsulo takarekos megbizhato autokat adnak.


Veletlen se azet kerul tizedebe a hasznalt auto mert mar le van harcolva.


Almodj kiralylany.


Ugyanitt szeretnek ajfont venni 14e ftom van ra uj akksival es lehetoleg az egyik leggyorsabb modellt. :))

2018. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
100%

1millioert van egy vagon fiatal normalis allapotu es megbizhago varosi kisauto!Mondjuk ha neked a 15éves audikra,a full extrára meg a minél jobb gyorsulasra van merevedésed akkor mondjuk ezeket tényleg kár felsorolni mert ezek nem neked valók!

Vegyel inkabb nímetbű frissen behozott valami ottani török kebabos által levedlett A4/A6-ot nepper altal szilikonnal agyig kifújva lehetőleg R-el kezdődő rendszámmal,az valo neked!

2018. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hyundai getz volt nekem. 1.3-as 15mp alatt gyorsult 100-ra gyári adat szerint (csak úgy kilőtt amikor zöld lett,mert könnyű autó) , klíma elektromos ablak,kicsi ezért könnyű parkolni. Ha véletlen valami baja volt pl a generátor behalt,hát nem újíttattuk mert nem volt tétel újat venni bele. Sokszor olyan érzésem volt,hogy ha pl olaj helyett vizet öntök bele,ez azzal is elmegy :) Húú,de bánom,hogy lecseréltem
2018. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Városi kisebb fajta autók. Ha csak munkahelyre járásra használod, akkor mégis minek Audi? Minek akarsz 15 éves autót, ha fontos, hogy ne kelljen sokat szervizelni?

Miért fontos a gyorsulás???? Kiállsz a parkolóból, hazaindulsz, beállsz a parkolóba. Hol kell itt gyorsulni???

Pl. Corsa D, Ford Fiesta, Fiat Punto - életkor attól függ, hogy milyen sikerül kifogni a pénzedből.

2018. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon leszóljátok, pedig ennyiből már kijön például egy jól felszerelt Passat B5.5, 131 lovas 1.9 PDTDI-vel, vagy esetleg egy Audi A4 is akár. És nagyon jó autók.
2018. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Városba, munkába járni bőven elég a Golf IV, Astra G, de még a Polo, Corsa kategória is. Nagyobb nem kell, ezekből 1 millió alatt jól felszerelt jó állapotút adnak
2018. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Persze, hogy jó az Audi A4. De inkább vennék egy sokkal újabb kisebb autót, mint egy 15 éves Audit. Mivel a keret limitált. Nyilván, ha valaki hozzám vágna egy vadiúj Audit, nem zavarnám el :)
2018. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!