Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tehetségtelen az, aki 3x sem...

Tehetségtelen az, aki 3x sem megy át forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Nekem ugyan elsőre sikerült, de aláírom van egy rossz napja vagy rossz szitu de kizárt dolog hogy 3x előforduljon. Illetve én nem is tudtam, de elvileg 5x lehet vizsgázni. Régen nem csak 3x lehetett? Én úgy emlékszem majdnem 10 éve még 3 alkalom volt.

2018. nov. 27. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Először annyira izgultam, hogy elbizonytalanodtam, ezért meghúztak. Másodszorra pedig nem volt esély, jattolni kellett volna valószínűleg. Harmadszorra hibapont nélkül...
2018. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyakorlásokon hibátlanul kell mennie mindennek, mert vizsgán az izgulás miatt becsúszhat néhány hibapont.
2018. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%

1x buktam, 16 éve vizsgáztam. A végén nem figyeltem oda, már láttam a rutinpálya bejáratát és zsebben éreztem a jogsit - el is néztem egy kereszteződést és gyakorlatilag a vizsga vége előtt 1 perccel buktam meg :D

Nem jattoltam sem akkor sem a pótvizsgán.

2018. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!