Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga utan mennyi...

Forgalmi vizsga utan mennyi ido mire megjon a jogositvany? Mikor mehetek az okmanyirodaba intezni?

Figyelt kérdés
December 20 lesz a forgalmim most akkor csak janurba tudok legkorabban elmenni az okmanyirodaba intezni a jogsit?ugyhallottam 3 nap utan lehet menni de akkor karacsony.. es az okmanyiroda utan mennyi ido mire megjon kb?
2018. nov. 17. 16:59
 1/4 A kérdező kommentje:
B kategoria azt kifelejtettem
2018. nov. 17. 17:00
 2/4 anonim válasza:
100%

Sikeres vizsga után 3. munkanap, ha az karácsonyra esik akkor a legközelebbi napon.

Ha ez megvan akkor utána körülbelül öt nap múlva jön meg.

2018. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 _Jessy_ ***** válasza:
100%
"Sikeres vizsga után 3. munkanap, ha az karácsonyra esik akkor a legközelebbi napon." - Ezt gondold át még egyszer :D Mivel a Karácsony munkaszüneti nap, ezért nem igazán eshet arra a 3. munkanap. Jelen esetben az dec. 28-a lesz, elvileg akkor már mehetsz igényelni.
2018. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a vizsga után egy napot vártam, és utána mentem be, sikeresen el tudtam intézni. Szóval szerintem nem kell megvárni a 3 munkanapot. A kártyát az igányléstől számított 8. napon kaptam meg.
2018. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!