Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beázott az autónk, már szélvéd...

Beázott az autónk, már szélvédősnél van, de a jobb lábtér vizes, ilyen időbe hogyan szárítsam ki?

Figyelt kérdés
Min.4 liter vizet kiszedtem tegnap, de még ma is vizes volt. Mit javasoltok?

2018. nov. 28. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt egyik télen, meg is fagyott a víz, elázott minden. Én elvittem egy szerelőhöz akihez évek óta járok, neki van egy kis műhelye és ott állt 1-2 napot meg volt valami melegítő szerkezete amivel átfújta a kárpitot, hogy ne rohadjon el a padlólemez.
2018. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Garász, hajszárító, pár óra és kész van.
2018. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Senkit nem ismerek ahová be tudnám tenni a kocsit :(, félek szétrohad.. bár amúgy is epzsdás, megy kövi hónapba lakatoshoz.
2018. nov. 28. 10:05
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek benzinkútra és bekiállok kiporszívózni a vizet , csak amennyi kijön, az jó ötlet? Tönlremehet a porszívó?
2018. nov. 28. 10:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Szedd ki amitki tudsz,atöbbit itasd fel rongyal. Ajtó ablak kinyit, napra áll azt annyi akkor ha mást nem tudsz. Kiszárad.
2018. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A benzinkutas porszívót bszhtod, a port sem szívja ki és tönkre is teszed a gépet. Keress egy szervízt vagy kwikfitet a környéken, ahol ott lehet egy kis ideig, valahol biztos vállalják. Felesleges a lehúzott ablak, 3 fok van, nem fog kiszáradni semmi.
2018. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy tisztítóba, ők pár ezer forintér megoldják.
2018. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok milyen idő van. Itt süt a nap, cefetül fúj a szėl. Kiraksz egy vizes rongyot 1 óra alatt megszárad. Az a lėnyeg ne legyen fagy!
2018. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért az autókárpit más, mint egy vizes rongy. Az hamar szárad, mert a szálak között átjár a levegő, de egy vastag, viszonylag tömör autókárpit a helyén...

Hiába ventilláltatom át a kocsit, a levegő nem jár át a kárpiton, mivel az a padlólemezen van.

Nekem a klíma kondenzvize jött vissza az anyósülés lábteréhez. Ronggyal nyomkodtam a kárpitot, csak úgy bugyogott fel a víz. Ezt addig csináltam, amíg bele nem őszültem. A kárpit kb 8 hónap alatt száradt ki úgy, hogy ha megnyomom már nem bugyog fel a víz :)

2018. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De jó... ott van a fed. Computer is, Alhambra.. meg fogja ölni a kocsit a víz. :( ha nem cselekszek.
2018. nov. 28. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!