Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beázott az autónk, már szélvéd...

Beázott az autónk, már szélvédősnél van, de a jobb lábtér vizes, ilyen időbe hogyan szárítsam ki?

Figyelt kérdés
Min.4 liter vizet kiszedtem tegnap, de még ma is vizes volt. Mit javasoltok?

2018. nov. 28. 09:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hol laksz?


Keress egy autótisztítót és pár ezerért kiszárítják neked...

2018. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne talán áttérni a buszra vagy a vonatra, ne adj isten a rohadt fárasztó gyaloglásra. Látod, neked is csak gondod van. Most legalább nem eregeted a benzinbűzt a sok szerencsétlen pofájába.
2018. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Beviz Elek ***** válasza:

Amikor az enyém beázott akkor felszedtem a kárpit azon részét és úgy szárítottam ki hajszárítóval.

Amennyiben már nagyon rossz a kárpit alatti puha réteg, akkor szedd ki és rakj be újat (párzezer ft/nm).

2018. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Dehogy térek át, pont a vizes buszülés miatt járok autóval, megfáztam a buszon még 3 éve. És dízel, és le van falazva az egr szóval sírnak a Panda macik annyi a káros anyag kibocsájtása. (Persze én is gyűjtöm a kék meg a zöld kukába szelektálva a szemetet s hulladékot, ) ja és ha zavar a kibocsájtás, engem a fogyasztói társadalom aggaszt, Ghána tele van eu-s szeméttel pl. Az jobban árt.


Akkor kitisztítatom :)


Köszi.

2018. nov. 28. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!